چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲

با حکم «احمد نوروزی»؛

«احسان کاوه» قائم مقام رئیس «شبکه پرس تی وی» شد

احسان کاوه

سینماپرس: احمد نوروزی معاون برون مرزی سازمان صداوسیما در حکمی، احسان کاوه را به سمت قائم مقام رئیس شبکه پرس تی وی منصوب کرد.

به گزارش سینماپرس، احمد نوروزی که همچون معاونان پیشین برون مرزی، خود عهده دار مدیریت شبکه پرس تی وی نیز هست، احسان کاوه را به سمت قائم مقام رئیس شبکه پرس تی وی منصوب کرد.

وی در حکم انتصاب کاوه، ضمن اشاره به شایستگی و سوابق طولانی فعالیت او در شبکه پرس تی وی، ابراز امیدواری کرده است قائم مقام جدید رئیس این شبکه بین المللی با توجه به برخورداری از تجارب مؤثر و ارتباطات گسترده با نهادهای فرهنگی و رسانه ای کشور، رفع موانع اجرایی موجود بر سر راه تولید محتوا را با به کارگیری نیروهای جسور و خلاق پیگیری کند.

معاون برون مرزی رسانه ملی همچنین از کاوه خواسته است در زمینه ارتقای سرمایه انسانی شبکه پرس تی وی برنامه ریزی جامع و مناسب داشته باشد.

احسان کاوه که بر اساس این حکم، از امروز عهده دار قائم مقامی رئیس شبکه پرس تی وی است، دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته مدیریت رسانه است.

سوابق مدیریتی پیشین او را می‌توان در مدیریت شبکه تهران سیما، مدیریت تولید شبکه آی‌فیلم و مدیریت مرکز تلویزیون و انیمیشن حوزه هنری برشمرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.