دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹

دبیر مراسم خبر داد؛

تمدید سوگواره عکس آئینی «اربعین ۱۴۰۰»

مستند «مسیر بهشت»-پیاده روی اربعین

سینماپرس: مهلت شرکت در سوگواره عکس آئینی «اربعین ۱۴۰۰» که پیش از این تا ۱۵ مهرماه اعلام شده بود، تا ۲۰ مهرماه تمدید شد.

به گزارش سینماپرس، مهدی توکلیان دبیر سوگواره عکس آئینی «اربعین ۱۴۰۰» درباره تمدید این مسابقه گفت: به دلیل استقبال هنرمندان از مسابقه عکاسی اربعین ۱۴۰۰ که تمایل به تمدید زمان مسابقه را داشتند، مهلت ارسال آثار و شرکت در این سوگواره تا ۲۰ مهرماه ۱۴۰۰ تمدید شد.

وی تاکید کرد: عکس‌های ارسالی در بخش تک عکس که دارای عنوان و شرح عکس (کپشن) صحیح و در بخش مجموعه عکس‌ها نیز دارای بیانیه باشند مورد داوری قرار می‌گیرند و از امتیاز و اولویت بیشتری برخوردار خواهند بود.

توکلیان به کیفیت آثار اشاره کرد و گفت: از آنجایی که کیفیت و نحوه نوشتن شرح عکس و انتخاب عنوان عکس، در داوری و امتیازدهی آثار مؤثر است، دبیرخانه سوگواره، متن ارسالی از جانب عکاس را بدون هیچ‌گونه ویرایش و اصلاح به گروه داوری ارائه خواهد کرد.

وی عنوان کرد: انتخاب آثار و داوری به عهده ساتیار امامی، محمدصادق حیدری، کیوان امجدیان، زهیر صیدانلو، سمیه غلامی و ثریا بیات است و در هر بخش به نفر اول برگزیده مبلغ ۳۰ میلیون ریال، نفر دوم ۲۰ میلیون ریال و نفر سوم ۱۰ میلیون ریال تعلق می‌گیرد.

توکلیان در پایان افزود: اختتامیه این سوگواره شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ با تجلیل از اساتید پیشکسوت رسول اولیازاده، سیدعباس هاشمی و جاسم غصبان پور و تقدیر از برگزیدگان سوگواره عکس آئینی «اربعین ۱۴۰۰» برگزار خواهد شد.

علاقه مندان جهت ثبت نام و ارسال آثار می‌توانند فقط از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی bahman.farhangsara.ir/soogvare پس از مطالعه کامل فراخوان سوگواره در این مسابقه شرکت کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.