چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۲

بیستمین جشنواره نمایش‌های آئینی سنتی؛

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره نمایش‌های آئینی و سنتی

جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی

سینماپرس: مهلت ارسال آثار به بخش سمینار، معرکه‌ها، آیین‌ها و بازی‌های نمایشی و جوانه‌های نمایش ایرانی بیستمین جشنواره نمایش‌های آئینی و سنتی تمدید شد.

به گزارش سینماپرس، مهلت ارسال آثار به بخش سمینار (یادواره زنده یاد جلال ستاری)، معرکه‌ها، آیین‌ها و بازی‌های نمایشی (یادواره زنده یاد محمود استادمحمد) و جوانه‌های نمایش ایرانی (ویژه کودک و نوجوان) - (بخش ویژه هنگامه مفید) بیستمین جشنواره نمایش‌های آئینی و سنتی از زمان مقرر به مدت یک هفته تمدید شد.

مهلت ارسال آثار به بخش سمینار بیستمین جشنواره نمایش‌های آئینی و سنتی که در فراخوان این رویداد تا ۱۵ مرداد ماه اعلام شده بود تا ۲۲ مرداد ماه تمدید شد.

در فراخوان این دوره از جشنواره زمان ارسال آثار به بخش جوانه‌های نمایش ایرانی تا ۱۶ مرداد ماه تعیین شده بود که این مهلت تا ۲۳ مرداد ماه تمدید شد.

همچنین مهلت ارسال آثار به بخش معرکه‌ها، آیین‌ها و بازی‌های نمایشی بیستمین جشنواره نمایش‌های آئینی سنتی در فراخوان جشنواره تا ۱۸ مرداد ماه اعلام شده بود که این زمان تا ۲۵ مرداد ماه تمدید شد.

متقاضیان سه بخش یاد شده لازم است تا تاریخ مقرر با مراجعه به بخش ویژه بیستمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی بر تارنمای ایران تئاتر نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام و بارگذاری مدارک لازم اقدام کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.