دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵

تهیه‌کننده سریال «در کنار پروانه‌ها»:

امیدوارم با آمدن به تهران جهت ادامه تصویربرداری واکسیناسیون بازیگران هم انجام شود

بهروز مفید

سینماپرس: تهیه‌کننده سریال «در کنار پروانه‌ها» گفت: به علت اینکه گروه در شمال کشور هستند هنور واکسیناسیون بازیگران انجام نشده است. امیدوارم با آمدن به تهران جهت ادامه تصویربرداری واکسیناسیون بازیگران هم انجام شود.

به گزارش سینماپرس، بهروز مفید در گفت‌وگو با میزان پیرامون جزئیات تولید سریال «در کنار پروانه‌ها» گفت: همانطور که می‌دانید این سریال به کارگردانی داریوش یاری و دارای داستانی خانوادگی و مذهبی است و داستان آن متمرکز بر تغییر و تحول شخصیت اصلی داستان پیش می‌رود که بازیگران و عوامل خوبی با وجود گرما و اپیدمی کرونا در این مجموعه مشغول ایفای نقش هستند. این روزها «در کنار پروانه‌ها» در لاهیجان در حال فیلمبرداری است و حدود ۵۰ درصد کار به پایان رسیده است.

وی با اشاره به تغییر لوکیشن در این سریال بیان کرد: گروه و عوامل ۲۰ تیرماه به تهران می‌آیند و بخش‌های مربوط به تهران تصویربرداری می‌شود و مجددا گروه به شمال بر می‌گردند. طبق برنامه‌ریزی انجام شده احتمالا تا ۱۵ مهرماه تصویربرداری «در کنار پروانه‌ها» طول خواهد کشید.

این تهیه‌کننده پیرامون رعایت نکات بهداشتی و واکسیناسیون بازیگران سریال «در کنار پروانه‌ها» بیان کرد: در محل تصویربرداری هوا گرم است و کرونا هم مزید بر علت شده و شرایط کار قدری برای همه مشکل‌تر شده، اما همه با تمام وجود مشغول کار هستند و نکات بهداشتی هم مورد عنایت ما و همه دوستان هست.

وی در همین راستا ابرار کرد: درباره واکسیناسیون باید بگویم صدا و سیما اسامی بازیگران سریال «در کنار پروانه‌ها» را از ما خواستند و ما هم لیست را اعلام کردیم. علی‌رغم اینکه اسامی ارائه شده به علت اینکه گروه در شمال کشور هستند هنور واکسیناسیون بازیگران انجام نشده است. امیدوارم با آمدن به تهران جهت ادامه تصویربرداری واکسیناسیون بازیگران هم انجام شود.

مفید پیرامون مراحل فنی سریال «در کنار پروانه‌ها» خاطرنشان کرد: مراحل فنی سریال «در کنار پروانه‌ها» همزمان با تصویربرداری انجام می‌شود و تلاش داریم پخش این سریال به ۶ شهریور ماه برسد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.