یکشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۲

محمد گلریز:

دلیل اصلی آواز خوانی من بعد از تزریق «واکسن کرونا» گفتن خسته نباشید به کادر درمان بود

محمد گلریز

سینماپرس: خواننده قطعه ماندگار «این پیروزی خجسته باد» گفت: خدا را شکر هفته گذشته واکسن چینی کرونا را دریافت کردم و خوشبختانه هیچ عوارضی تا این لحظه شامل حالم نشده است.

به گزارش سینماپرس، محمد گلریز در گفت‌وگو با میزان پیرامون تزریق واکس کرونا گفت: من از آنجایی که عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت هستم هفته گذاشته از این موسسه با من تماس گرفتند و گفتند که نوبت من برای تزریق واکسن کرونا فرا رسیده است.

وی در همین راستا ابراز کرد: خدا را شکر واکسن چینی کرونا را دریافت کردم و خوشبختانه هیچ عوارضی تا این لحظه شامل حالم نشده است و حالم کاملا خوب است و طبق گفته پرستاران هنگام تزریق واکسنم، باید به فاصله ۲۸روز دیگر دوز دوم این واکسن را تزریق کنم.

گلریز به علت آوازخوانی خود هنگام تزریق واکس کرونا اشاره و خاطرنشان کرد: همه فکر کردند من از روی خوشحالی است که بعد از تزریق واکسن کرونا به آوازخوانی پرداختم بلکه این طور نبود و دلیل اصلی آواز خوانی من گفتن خسته نباشید به کادر درمان بود که در طی یک سال و نیم گذشته از جان خود در خط مقدم درمان کشور ایستادند و امروز با واکسیناسیون ما می‌توانند به آینده‌ای آرام در بیمارستان‌ها امیدوار باشند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.