شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۱

علی سرتیپی:

در طی دو سال گذشته آنقدر فیلم ساخته‌ایم که به اکران نرسیده‌اند که دیگر لازم نیست فعلا به ساخت کاری بپردازیم!

علی سرتیپی در  نشست خبری «شهر موشها» به کارگردانی مرضیه برومند

سینماپرس: مدیر پردیس سینمایی کوروش گفت: با توجه به روزهای اولیه بازگشایی سینماها و مصادف شدن آن با تعطیلی پنجشنبه و جمعه استقبال مخاطبان بد نیست اما به طور کلی ما در شرایطی هستیم که حتی دو نفر هم بلیت خریداری کنند و به سینما بیایند آن را غنیمت می‌شماریم.

به گزارش سینماپرس، علی سرتیپی در گفت‌وگو با میزان پیرامون بازگشایی سینماها پس از یک ماه و نیم تعطیلی ناشی از محدودیت‌های کرونایی گفت: دو هفته گذشته بود که ما سینماگران روزهای سختی را تجریه می‌کردیم و همه سینماها در سال جدید رنگ اکران را هنوز درست و حسابی به خود ندیده بودند که بسته شده بودند، اما خدا را شکر با یک اتفاق خوب سالن‌های سینما از روز پنجشنبه بازگشایی شدند و ما بسیار این اتفاق خوشحالیم.

وی با اشاره به سایت خرید آنلاین بلیت سینما و میزان استقبال مخاطبان در روزهای ابتدایی بازگشایی سالن‌های سینما ابراز کرد: با توجه به روزهای اولیه این بازگشایی و مصادف شدن آن با تعطیلی پنجشنبه و جمعه استقبال مخاطبان بد نیست، جدا از این موضوع ما در شرایطی هستیم که حتی دو نفر هم بلیت خریداری کنند و به سینما بیایند آن را غنیمت می‌شماریم.

مدیر پردیس سینمایی کوروش پیرامون پیش‌بینی خود از استقبال مخاطبان از سینما آن هم پس از موج چهارم کرونا ابراز کرد: من فکر می‌کنم با وجود شرایط به وجود آمده از موجو چهارم کرونا و میزان بالای فوتی‌ها و ایجاد ترسی که در مردم ایجاد شده باید کمی زمان بگذرد تا مخاطبان دوباره به سالن‌های سینما اعتماد کرده و بازگردند، به اعتقاد من این شرایط و سختی‌های آن تا مرداد ماه با ما همراه خواهد بود.

وی در همین راستا ابراز کرد: اینکه می‌گویم تا مرداد ماه این شرایط و سختی‌های آن با ما خواهد بود به این خاطر است که رفته رفته شرایط با واکسیناسیون عمومی بهتر خواهد شد و به طبع با ایجاد ایمنی و و گذر زمان مردم خیالشان راحت‌تر شده و در پی ان اعتمادشان به سالن‌های سینما بیشتر خواهد شدف از طرفی با گرمای هوا همانطور که در سال گذشته هم تجربه کردیم موج کرونا کمی خاموش‌تر شده و راحت‌تر می‌توان موقعیت را هدایت کرد.

سرتیپی در همین راستا اظهار کرد: در حال حاضر در پردیس سینمایی کوروش همان فیلم‌هایی برای نوروز ۱۴۰۰ در نظر گرفته بودیم و مدت زمان زیادی به دلیل تعطیلی‌ها بدون مخاطب مانده بودند به اکران خود ادامه می‌دهند.

این تهیه کننده سینما پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در حوزه ساخت آثار سینمایی خاطرنشان کرد: راستش را بخواهید در طی دو سال گذشته آنقدر فیلم ساخته‌ایم که به اکران نرسیده‌اند که دیگر لازم نیست فعلا به ساخت کاری بپردازیم تا این آثار اکران شده و بعد از آن شاید بتوانیم به ساخت آثار جدید فکر کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.