یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲

عبدالرضا اکبری:

بیشترین ضرر در میان اهالی هنر به تئاتری ها رسید/معیشتشان به شدت دچار مشکل شده و از هیچ کجا هم حمایتی نمی‌شوند

عبدالرضا اکبری

سینماپرس: بازیگر سریال «بچه مهندس ۴» گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «بچه مهندس ۴» هستم، فیلمبرداری این اثر همچنان ادامه دارد و گروه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به کارش ادامه می‌دهد.

به گزارش سینماپرس، عبدالرضا اکبری در گفت‌وگو با میزان، پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال مشغول بازی در سریال «بچه مهندس ۴» هستم، فیلمبرداری این اثر همچنان ادامه دارد و گروه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به کارش ادامه می‌دهد.  

وی درباره فیلمبرداری در شرایط کنونی کرونا اضافه کرد: به واقع همه می دانیم که شرایط بسیار سخت است اما تمامی گروه خودشان را موظف می دانند که برای مردم سختی را به جان خریده و اثر را برای پخش در ماه رمضان امسال آماده کنند، طبیعتا شرایط سخت است و ما سعی می کنیم تا با رعایت کامل اصول بهداشتی خطر را به کمترین میزان خود برسانیم.  

بازیگر سریال «معمای شاه» درباره امکان موفقیت این سریال اضافه کرد: تا اینجای کار فیلمنامه و ساخت اثر راضی کننده بوده است، من فکر می کنم که داستان فصل چهارم بچه مهندس برای مخاطبان تازگی داشته و در نوع خودش جالب توجه است، مهمترین عامل در هر پروژه ای در ابتدا فیلمنامه است که خوشبختانه در مورد بچه مهندس شاهد فیلمنامه محکم و منسجمی هستیم.  

وی در همین راستا ادامه داد: به شخصه احساس می کنم که مخاطبان فصل چهارم بچه مهندس را دوست داشته باشند، این سریال در فصول پیشین خود با استقبال روبرو شده است، سابقه خوب برای یک سریال اتفاق مهمی است و طبیعتا این اثر مورد پسند مخاطبان واقع شده که تا فصل چهارم کشیده شده است.  

بازیگر سریال «آنام» در همین رابطه ادامه داد: در هر صورت همیشه آثار مناسبتی با اقبال خوبی روبرو بوده است، مخصوصا این روزها که کرونا شدت گرفته و مردم بیشتر در خانه می مانند این سریال می تواند اوقات خوبی را برای مخاطبان در ماه مبارک رمضان به همراه بیاورد، به طور کلی تلویزیون این روزها وظیفه سنگینی را بر دوش دارد تا بتواند در شرایط تعطیلی جور سینما و تئاتر را یک تنه بکشد.

وی بازی در آثار مناسبتی را جذاب خواند و اضافه کرد: به واسطه استقبال همیشگی مردم از آثار مناسبتی اکثریت بازیگران حضور در آثاری که در اعیاد و یا مناسبت های خاص پخش می شود را دوست دارند، سریالهای ماه مبارک رمضان هم همینگونه است زیرا مردم یک ماه یک اثر را دنبال می کنند و به واسطه اینکه در لحظات افطار خانه هستند همیشه وقتشان را با تماشای سریال‌های ماه رمضانی پر می کنند که طی سالهای گذشته شاهد نمونه های موفق فراوانی در این زمینه بوده ایم.  

اکبری: مشغول بازی در سریال رمضانی «بچه مهندس ۴» هستم/تمام پروتکل‌ها را رعایت می‌کنیم

اکبری درباره وضعیت سینما و تئاتر در شرایط کرونایی خاطرنشان کرد: بیشترین ضرر در میان اهالی هنر به تئاتری ها رسید، اهالی تئاتر سختی های فراوانی کشیدند و بیشتر از یکسال است که هیچ کاری انجام ندادند. معیشتشان به شدت دچار مشکل شده و متاسفانه از هیچ کجا هم حمایتی نمی شوند. وضعیت سینما هم خوب نیست، بسیاری از سینماها تعطیل شدند و این مشکل بعید است که به این زودی ها رفع شود. به نظر من در خوشبینانه ترین حالت شاهد وضعیت عادی سینما و تئاتر در پاییز سال جاری خواهیم بود و زودتر از آن اتفاقی نخواهد افتاد.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.