دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵

مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی:

پس از نارنجی شدن وضعیت «بلیت فروشی‌ها» به صورت خودکار آغاز خواهند شد

مسعود نجفی در نشست خبری رئیس سازمان سینمایی

سینماپرس: مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی کشور گفت: با توجه به اینکه وضعیت رنگی شهر تهران از امروز قرمز شده است، به سمفا دستور توقف فروش بلیت‌های سینما را دادیم و بنابراین سینماها فعالیت نخواهند داشت.

به گزارش سینماپرس، مسعود نجفی در گفت‌وگو با میزان، پیرامون آخرین وضعیت تعطیلی سینماها گفت: با توجه به اینکه وضعیت رنگی شهر تهران از امروز قرمز شده است، به سمفا دستور توقف فروش بلیت‌های سینما را دادیم و بنابراین سینماها فعالیت نخواهند داشت.

مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی کشور خاطرنشان کرد: تا خارج شدن از این وضعیت و بازگشت تهران به وضعیت نارنجی این تعطیلی ادامه داشته و پس از نارنجی شدن وضعیت بلیت فروشی ها به صورت خودکار آغاز خواهند شد.  

گفتنی است سینماهای کشور پس از نزدیک به یکسال تعطیلی و با تلاش مسئولین سینمایی توانستند از رده شغلی سه به رده شغلی دو انتقال پیدا کرده و اجازه فعالیت در وضعیت نارنجی داشته باشند، اتفاقی که هفته پیش حاصل شد و خبری امیدوار کننده برای اهالی سینما بود اما با قرمز شدن وضعیت شهر تهران این تلاشها هم بی ثمر ماند و بار دیگر سالنهای سینمایی کشور به کام تعطیلی کشیده شدند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.