چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰

با حکم «هومان اسعدی»؛

مشاور، مدیر هماهنگی و مسئول دبیرخانه «جشنواره ملی موسیقی جوان» معرفی شدند

هومان اسعدی

سینماپرس: دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان با صدور احکامی جداگانه مشاور، مدیر هماهنگی و مسئول دبیرخانه این رویداد موسیقایی را معرفی کرد.

به گزارش سینماپرس، با حکمی از سوی هومان اسعدی دبیرپانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، علی ثابت نیا به عنوان «مشاور دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان»،اسحاق شکری به عنوان «مدیر هماهنگی ستاد پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان» و سمیه ناظمیان به عنوان «مسئول دبیرخانه پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان» منصوب شدند.

هومان اسعدی دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در حکم علی ثابت نیا آورده است: با توجه به سوابق درخشان مدیریتی و هنری جنابعالی و با عنایت به برنامه‌ریزی منظم و برگزاری شایستۀ دوره‌های دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم جشنواره ملی موسیقی جوان و نظر مساعد اعضای محترم شوراهای تخصصی و هیئت‌های داوری، به موجب این حکم به عنوان «مشاور دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان» منصوب می‌شوید. امید است در این دوره نیز، همچون ادوار پیشین، از تجارب ارزندۀ جنابعالی در جهت برگزاری مطلوب جشنواره بهره‌مند شویم.

دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان همچنین در حکم اسحاق شکری نیز چنین آورده است: با توجه به تجارب ارزندۀ جنابعالی در برگزاری دوره‌های هفتم تا چهاردهمِ جشنواره ملی موسیقی جوان، به موجب این حکم به عنوان «مدیر هماهنگی ستاد پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان» منصوب می‌شوید. امید است در این دوره نیز، همچون ادوار پیشین، برنامه‌ریزی و امور فنی این رویداد مهم موسیقایی، در تعاملی مطلوب با ستاد جشنواره، به نحوی شایسته انجام شود.

هومان اسعدی همچنین در حکم سمیه ناظمیان نیز آورده است: با توجه به تجارب ارزندۀ سرکار عالی در برگزاری شایستۀ ادوار پیشین جشنواره ملی موسیقی جوان، به موجب این حکم به عنوان «مسئول دبیرخانه پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان» منصوب می‌شوید. امید است در این دوره نیز، همچون ادوار پیشین، امور مربوطه به نحوی شایسته انجام شود.

شایان ذکر است امور اداری، مالی و اجرایی جشنواره کمافی‌السابق در انجمن موسیقی ایران و تحت نظر مدیر عامل محترم انجمن موسیقی ایران انجام خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.