چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴

شبکه یک سیما؛

نوروز ۱۴۰۰ در «خیابان ایران»

شبکه یک سیما

سینماپرس: خیابان ایران، هر روز در دو نوبت صبح و عصر برای معرفی برنامه های نوروز سال ۱۴۰۰ شبکه یک، به طور زنده در شش قسمت روی آنتن می‌رود.

به گزارش سینماپرس، «خیابان ایران» هر روز در دو نوبت صبح ساعت ۱۰ تا ۱۱ و عصر ساعت ۱۷ تا ۱۸:۲۰ با اجرای سعید توکلی، محمد خاکساری و عباس طاهریان به منظور معرفی برنامه های نوروز سال ۱۴۰۰ شبکه یک، به طور زنده در شش قسمت روی آنتن می‌رود.
در خیابان ایران، تهیه کنندگان و مجریان ویژه برنامه های نوروزی با حضور در استودیو، محتوای برنامه هایی را که قرار است در نوروز سال ۱۴۰۰ از شبکه یک روی آنتن ببرند، معرفی می کنند.
همچنین با توجه به اعیاد شعبانیه، از مدیحه سرایان و خوانندگانی که درباره اهل بیت آثاری را تولید کرده اند، دعوت بعمل آمده است.
از ویژگی دیگر برنامه خیابان ایران، دعوت از تهیه‌کنندگان و مجریان برنامه‌هایی است که در ایام شیوع کرونا ویژه برنامه‌هایی را روی آنتن برده‌اند تا با حضور در استودیو، ضمن تقدیر از آنها، اتفاقاتی که در سال ۹۹ در مسیر ساخت برنامه داشتند را برای بینندگان بازگو می کنند.
آقایان شریفی، توتونچی و حاجیان از بخش ورزشی شبکه یک مهمانان عصر امروز خیابان ایران هستند و برنامه فردا هم میزبان عوامل مسابقه دستپخت و مسابقه ایران خواهد بود. در این برنامه ارتباطی نیز باعلی ضیا گرفته می شود تا کم و کیف ویژه‌برنامه سال تحویل ۱۴۰۰ شبکه یک را برای مخاطبان بازگو کند.
ویژه‌برنامه خیابان ایران کاری از پخش شبکه یک سیما است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.