دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵

در اختتامیه چهارمین جشنواره ملی فیلم «ایثار» صورت می‌پذیرد؛

اهدای جایزه به ۲۲ اثر برگزیده جشنواره ملی فیلم ایثار

فیلم ایثار

سینماپرس: مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره ملی فیلم «ایثار» با اهدای جایزه به ۲۲ اثر، در تالار وحدت برگزار می‌شود.

به گزارش سینماپرس، سیدمرتضی حسینی مدیر گروه تلویزیونی شاهد و دبیر چهارمین جشنواره ملی فیلم «ایثار» درباره مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره گفت: مراسم اختتامیه جشنواره در آستانه «روز بزرگداشت شهدا»، شامگاه جمعه ۱۵ اسفندماه  در تالار وحدت برگزار می‌شود.

وی درباره تعداد جوایز و آثار برگزیده چهارمین جشنواره ملی فیلم «ایثار»، توضیح داد: قرار است در این دوره در بخش مستند بلند بالای ۱۵ دقیقه ۳ جایزه بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و دیپلم افتخار به برگزیدگان این بخش اهدا شود. در بخش فیلم‌های ۱۲۰ ثانیه‌ای با موضوع ایثار اجتماعی نیز ۲ اثر برگزیده جوایز بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را دریافت می‌کنند.

مدیر کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: دیپلم افتخار بهترین کارگردانی، بهترین فیلم و بهترین کارگردانی نیز جوایز بخش فیلم کوتاه داستانی جشنواره هستند که به سه اثر اهدا می‌شوند. در بخش شهدای مقاومت و شهید سلیمانی نیز جوایز بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و دیپلم افتخار بهترین فیلم مستند کوتاه در نظر گرفته شده است.

به گفته حسینی، جوایز بهترین کارگردانی و بهترین فیلم در بخش پویانمایی، جوایز بهترین تدوین فیلمنامه و بهترین پژوهش در بخش پژوهش، جوایز بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین پژوهش در بخش نماز، حجاب و عفاف و جوایز بهترین کارگردانی و بهترین نماهنگ در بخش نماهنگ از دیگر جوایزی است که در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره ملی فیلم «ایثار» به آثار برگزیده این بخش‌ها اهدا می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.