سه‌شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۵

آیا شبکه «نفوذ فرهنگی» سراغ بازیگر خاطره‌ساز آثار دفاع مقدس خواهد رفت؟

اصغر نقی‌زاده: کار من بازیگری است و باید درآمدی داشته باشم/مایلم سراغ نقش منفی و غیره هم بروم!

اصغر نقی زاده در ضیافت افطاری  انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس

سینماپرس: بازیگر سریال «دادستان» گفت: کار من بازیگری است و باید درآمدی داشته باشم وگرنه با حقوق آموزش و پرورش که بازنشسته آن هستم، دردی دوا نمی‌شود.

به گزارش سینماپرس، سریال «دادستان» ساخته مسعود ده‌نمکی با مضمون محوری عدالت‌خواهی پس از پخش در چند شب گذشته، جدا از کیفیت در ساخت اما در محتوا با نقدهای مثبت و منفی مواجه شده که شاید برخی گروه‌ها آن را برنتابند.

این سریال تلویزیونی این شب‌ها در جدول پخش شبکه سه سیما قرار دارد تا در ۱۶ قسمت روی آنتن سیما برود. در این مجموعه ده‌نمکی عمدتا سراغ بازیگرانی رفته که قبل‌تر هم با او همکاری داشته‌اند.

اصغر نقی‌زاده که در «دادستان» نیز ایفای نقش داشته، درباره کارکتر خود و کلیت سریال به خبرنگار آنا گفت: من قبل‌تر هم نقش مأمور نیروی انتظامی را بازی کرده‌ام و در سریال ده‌نمکی هم دوباره سرگرد قصه هستم اما چه کنم که گویا مرا برای این جور نقش‌ها و کارکترهای مثبت می‌خواهند.

انگار علاقه ندارند نقش منفی به من بدهند

وی افزود: انگار فیلمسازان علاقه ندارند نقش منفی به من بدهند؛ درحالی که من مایلم سراغ نقش منفی و غیره هم بروم. کار من بازیگری است و باید درآمدی داشته باشم وگرنه با حقوق آموزش و پرورش که من بازنشسته آن هستم، دردی دوا نمی‌شود.

نقی‌زاده اشاره کرد: من چندروزی سر تصویربرداری «دادستان» بودم حتی جریان کلی قصه را هم نمی‌دانستم که چه روایتی از ماجرای عدالتخواهی و غیره خواهد داشت. در تابستان و لوکیشن‌هایی خاصی مثل کلانتری قصر و جنت‌آباد کار را جلو بردیم که البته سایه کرونا نیز بر ما حاکم بود، اما گروه و عوامل به خوبی پروتکل‌ها را رعایت می‌کردند.

سریال دادستان

این بازیگر با اشاره به مخاطبان این سریال و واکنش‌ها به آن گفت: من هنوز سریال را روی آنتن ندیده‌ام. قصه سراغ افراد خاصی رفته یا باعث شده که افرادی را مخاطب قرار دهد، بنابراین ممکن است به برخی هم برخورد.

نمی‌شود که دست از کار کشید

وی همچنین درباره سختی کار در شرایط کرونایی گفت: من هم کرونا گرفته‌ام و شهریورماه یک ماهی در منزل درگیر بودم. البته ربطی به سریال «دادستان» ندارد چرا که در این سریال همه مراقب بودند. در واقع از پسرم و در خانه گرفتم که خداراشکر رفع شد.

نقی‌زاده با تأکید بر ادامه فعالیت هنرمندان در این شرایط در جهت تولید محصولات فرهنگی و هنری گفت: بالاخره در دوره کرونا باید فیلم و سریال ساخت؛ نمی‌شود که دست از کار کشید و اثری برای مخاطب نساخت. در این مدت نیز مشغول بازی جلوی دوربین هستم چون کار من بازیگری است.

سریال دادستان

اصغر نقی‌زاده اعلام کرد؛ درحال حاضر نقشم را در فصل دوم سریال «زیرخاکی» به کارگردانی جلیل سامان ادامه می‌دهم. سرصحنه این سریال هستم  که در لوکیشن‌های تهران جلوی دوربین رفته و بازی‌ام فعلا ادامه دارد.

گفتنی است؛ سریال«دادستان» تازه‌ترین سریال مسعود ده‌نمکی و به تهیه‌کنندگی محمد خزاعی است که این شب‌ها ساعت ۲۰:۴۵ در کنداکتور شبکه سه سیما قرار گرفته است.

عدالت‌خواهی، نفوذ و مفاسد اقتصادی محور اصلی موضوعات این سریال هستند که در قصه‌های فرعی به موضوعات مهم تاریخ معاصر مثل حمله داعش به مجلس هم پرداخته است.

سریال دادستان

محمد کاسبی، برزو ارجمند، سیدجواد هاشمی، هومن برق‌نورد، علی سلیمانی، کاوه سماک‌باشی، بهنوش بختیاری، سحر قریشی، علیرضا استادی، اصغر نقی‌زاده، هلیا امامی، رضا توکلی، محمود مقامی، نگار فروزنده، نیما شاهرخ‌شاهی، مجید شهریاری، شیوا خسرومهر، فریبا ترکاشوند، فرج‌الله گل‌سفیدی و ...  ازجمله بازیگران «دادستان» محسوب می‌شوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.