چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴

مهدی فرجی:

حضور «اکبر عبدی» در «نون خ» فرصتی استثنایی بود اما وی به دلیل جراحی باز قلب نتوانست به پروژه اضافه شود

اکبر عبدی در فیلم سینمایی پدر آن دیگری

سینماپرس: تهیه کننده سریال «نون خ» گفت: فعلا به تولید و پخش فصل سوم سریال «نون خ» فکر می‌کنیم، اما تصور من بر این است که این مجموعه ادامه پیدا کرده و فصل چهارم و پنجم آن هم ساخته خواهد شد.

به گزارش سینماپرس، مهدی فرجی در گفت‌وگو با میزان، پیرامون شرایط ساخت فصل سوم سریال «نون. خ» گفت: شرایط کار برای تمام گروه نسبت به قبل بسیار سخت تر است، در درجه اول ما در شرایط کرونا به تولید پروژه پرداختیم و به همین دلیل ناچار بودیم که کل گروه در حین تولید ماسک بزنند و همه روزه سلامتی آنها کنترل شود.  وی در همین راستا ادامه داد: رعایت پروتکلها طبیعتا در شرایط بیماری کرونا امری واجب است اما در عین حال برای عوامل و بازیگران خستگی فراوانی به همراه دارد، با ماسک فعالیت کردن اکسیژن خون را کم می کند و همین باعث می شود تا به سختی نفس بکشند.

تهیه کننده سریال «خون. خ» درباره حضور این گروه در لوکیشن روستای سنجریان اضافه کرد: لوکیشن روستا برای ما هزینه های بیشتری را به بار آورد و به طور کلی کار گرانتر از برآورد ما شد زیرا تمامی دکورهای سنگین را به اجبار در همین محل ساختیم اما از سویی به دلیل بیماری کرونا نمی توانستیم به راحتی لوکیشن عوض کنیم و اکثریت کار را اینجا ضبط کردیم.  

وی با تشکر از حمایت های رسانه ملی از پروژه «نون خ» اضافه کرد: خوشبختانه رسانه ملی تا به حال حمایت بسیار خوبی از سریال کرده است، مسئولین رسانه ملی پای این سریال ایستادند و تلاش کردند تا مشکلات شرایط کرونا را کمتر کنند، خوشبختانه می توانم بگویم که در مرحله تولید سختی چندانی نداریم.  

فرجی درباره تجربه تهیه کنندگی سریال «نون خ» اضافه کرد: واقعیت امر سریال «نون خ» عموما نزدیک به نود درصد هنرمندانش از کردستان و کرمانشاه انتخاب شدند، اکثریت عوامل به گویش و لهجه آن خطه آشنا هستند و این اتفاق به ما کمک می کند زیرا آنها به خوبی فرهنگ آن منطقه را می شناسند.

وی «سعید آقاخانی» را کارگردانی کاربلد دانست و افزود: سعید آقاخانی خودش از خطه کردنشین بوده و بسیار به فضا و اتمسفر اثر مسلط است، آقاخانی با فرهنگ کردستان آشنایی کامل دارد و سعی دارد همه چیز را دقیق به نمایش بگذارد، آنچه که از بازخورد فصل اول و دوم «نون خ» دریافت کردیم آن بود که مخاطبان از نتیجه اثر راضی بودند.

این تهیه کننده تلویزیون ادامه داد: به شخصه امیدوارم که فصل سوم سریال «نون خ» از لحاظ داستان و خلق موقعیت های کمدی گامی رو به جلو باشد، تمام تلاشمان را انجام دادیم که تا «نون خ» جذابیت بسیار بیشتری را برای مخاطبانش فراهم کند.  

وی درباره دغدغه اجتماعی مجموعه فصول «نون خ» تاکید کرد: فصل سوم سریال «نون خ» ادامه‌ای بر فصل دوم است و از نقطه نظر اجتماعی و همزمان بودن با زمانه خود مسیر فصل دوم را دنبال می کند. ما سعی کردیم تا در این سریال به شدت از شوخی‌های فضای مجازی و اینستاگرامی دوری کنیم، سعی کردیم آنچه به نام شوخی در سریال می آید بسیار ناب باشد و از ظرفیت های اجتماعی و فرهنگی برای نقد استفاده کند.  

فرجی درباره احتمال ساخت فصول بعدی سریال «نون. خ» اضافه کرد: ما فعلا به تولید و پخش فصل سوم سریال «نون خ» فکر می‌کنیم، اما تصور من بر این است که این مجموعه ادامه پیدا کرده و فصل چهارم و پنجم آن هم ساخته خواهد شد.  

وی درباره غیبت اکبر عبدی در سریال «نون خ» افزود: اکبر عبدی از هنرمندان ممتاز کشور است، می توان گفت در عرصه بازیگری کمدی مثل اکبر عبدی وجود ندارد یا اگر هست بسیار کم است، حضور اکبری عبدی در «نون خ» فرصتی استثنایی بود اما وی به دلیل جراحی باز قلب نتوانست به پروژه اضافه شود، به امید خدا در فرصت های و سری های بعدی «نون خ» برای ما افتخار است که در خدمت اکبر عبدی باشیم.  

این تهیه کننده تلویزیون و سینما درباره دستمزد بازیگران جوان اثر خاطرنشان کرد: ما تمام تلاشمان این بود که در پرداخت و مبلغ دستمزد به بازیگران جوان عدالت را رعایت کرده و برخوردی کاملا انسانی به اتفاق داشته باشیم.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.