سه‌شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳

معضل ملی ساختن از یک موضوع پیش پا افتاده؛

وقتی بی درایتی مدیران «شبکه سه سیما» اسباب جولان یک «سلبریتی گزارشگر» را فراهم می‌کند

علی فروغی؛ عادل فردوسی پور

سینماپرس: از همان ابتدای تغییر مدیریت شبکه سه سیما بود که یک «سلبریتی گزارشگر» در تعارض با مدیریت جدید برآمد و دو قطبی کاذبی را با عوامل و حامیان پشت پرده خود به راه انداخت که همچنان دامن گیر مدیریت جدید این شبکه می باشد. دو قطبی کاذبی که متاسفانه به سبب نابلدی مدیران این شبکه هر روز بر ابعاد آن افزوده شد و با بی درایتی به فرجامی رسید که امروز مشاور مدیر شبکه سه سیما در توییتی از سر ذلت نوشت که سه بار با این «سلبریتی» درباره گزارشگری صحبت شده و او رد کرده است!

به گزارش سینماپرس، کوروش کمره‌ای مشاور مدیر شبکه سه سیما در صفحه مجازی خود در توئیتر به حاشیه‌های اخیر مرتبط با عادل فردوسی پور اشاره کرد و با واکنش به گزارشگری وی، جزئیاتی از مذاکرات این چند وقت منتشر کرد.

وی نوشت:

«سه نکته در رابطه با اتفاقات چند روز اخیر: ۱- طراحی مشترک afc، آل سعود و رسانه‌های بیگانه شکست خورد و با وجود تبلیغات پرطمطراق چند روز اخیر حتی حریف یک پلتفرم داخلی هم نشدند. فقط حیف که آقای عادل‌فردوسی‌پور را بازیچه یک بازی سیاسی کردند.

۲- در یک سال اخیر حداقل سه مرتبه و در فواصل زمانی مختلف به آقای فردوسی پور پیشنهاد بازگشت به عرصه گزارشگری فوتبال داده شد. هر بار این پیشنهاد را رد کردند تا اینکه حدود سه هفته پیش که آخرین پیشنهاد داده شد و ما منتظر پاسخ بودیم، ناگهان صدای ایشان را از صفحه اینستاگرام afc شنیدیم.

۳- قبل از پایان برنامه نود در سال ۹۷، بارها و بارها مستقیم یا با واسطه، مدیران فعلی و قدیمی و حتی دوستان آقای فردوسی‌پور با ایشان درباره برنامه ۹۰ صحبت کردند. محور صحبت‌ها هم فقط یک چیز بود، رعایتِ عرف، روال و رویه برنامه سازی.»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.