دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶

یازدهمین دوره جشن هنر انقلاب؛

فراخوان طراحی مردمی پوستر جشنواره «عمار» منتشر شد

دهمین جشنواره مردمی فیلم عمار

سینماپرس: دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم «عمار» در فراخوانی از عموم مردم دعوت کرد با طراحی پوستر مردمی این جشنواره در یازدهمین دوره جشن هنر انقلاب مشارکت کنند.

به گزارش سینماپرس، دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم «عمار» در فراخوانی از عموم مردم و فعالان فرهنگی و هنری سراسر کشور دعوت کرد با طراحی پوستر مردمی این جشنواره، در این رویداد هنری مشارکت کنند.

«عدالت رسانه‌ای» و «قهرمانان فراموش شده» در کنار توجه به نمادها و نشانه‌های جشنواره «عمار» همانند اکران مردمی، فیلم‌ها، مشارکت مردمی، جبهه فرهنگی و ... مواردی است که بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، ضروری است در طراحی پوستر مدنظر قرار گیرد. در همین راستا، مرور پوسترهای ادوار گذشته جشنواره به علاقه‌مندان پیشنهاد می‌شود.

علاقه مندان می‌توانند بدون وجود محدودیت در تعداد پوستر، آثار خود را تا ۲۵ آذرماه به ایمیل Ammafilmfest@gmail.com یا آی‌دی @ammarfilm۱۳۸۹ در پیام‌رسان ایتا، بله و تلگرام ارسال کنند. بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره «عمار» به ۳ اثر برگزیده، هدایایی اهدا می‌شود.

یازدهمین دوره جشنواره مردمی فیلم «عمار» در چهار بخش «رقابت اصلی جشنواره»، «معرفی سوژه»، «فراخوان اکران مردمی» و «فراخوان‌های مردمی» برگزار می‌شود.

در بخش «رقابت اصلی جشنواره» آثار دریافتی در قالب‌های داستانی، مستند، پویانمایی، نماهنگ، برنامه تلویزیونی، فیلم ما، فیلمنامه و نقد، مقاله و پژوهش‌های سینمایی در موضوعات «رویای ایرانی»، «پایش و پالایش اجتماعی»، «حافظه ملی»، «جنگ اقتصادی»، «جنگ نرم»، «ملت قهرمان»، «نهضت جهانی مستضعفین» و «فتنه ۸۸» به رقابت می‌پردازند.

یازدهمین دوره جشنواره مردمی فیلم «عمار» همانند سال‌های گذشته، دی ماه برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.