چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶

این هفته؛

نگاهی به آثار مجید مجیدی در «نقد سینما»

برنامه «نقدسینما»

سینماپرس: برنامه «نقد سینما» جمعه ۳۰ آبان ماه به بررسی سینمای دهه نود می پردازد و در ادامه نگاهی به آثار مجید مجیدی کارگردان سینمای ایران خواهد داشت.

به گزارش سینماپرس، برنامه «نقد سینما» جمعه این هفته ۳۰ آبان ماه ساعت ۲۲ با یک پرونده و یک گفتگوی ویژه روی آنتن شبکه پنج می‌رود. در بخش ابتدایی برنامه با میزبانی امیررضا مافی و همراهی آرش خوشخو و منوچهر اکبرلو تصویر نوجوان در سینمای ایران بررسی خواهد شد و در ادامه این  گفتگو، حضور نوجوانان در آثار مجید مجیدی کارگردان با سابقه سینمای ایران مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

«نقد سینما» به بهانه سال پایانی دهه نود و نزدیکی به ایام آخرین جشنواره فیلم فجر در این دهه، در سومین برنامه از سلسله گفتگوهای بررسی دهه نود با حضور ابوالحسن داوودی کارگردان سینمای ایران، درباره ژانر و تنوع ژانری در سینمای دهه نود ایران، گفتگو خواهد کرد.

قسمت های دیگر برنامه این هفته شامل بخش رویدادها با حضور علیرضا مرادی و میثم محمدی خبرنگاران سینمایی وبخش رسانه با موضوع آخرین رویدادهای سینمایی، تنوع، اعتبار جشنواره های سینمایی بین المللی و آسیب شناسی این جشنواره ها خواهد بود.

میز آموزش فیلمسازی بهروز افخمی نیز با موضوع فیلمنامه نویسی در سینما خواهد بود.

برنامه «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری جمعه هر هفته ساعت ۲۲ از شبکه پنج روی‌ آنتن می‌رود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.