چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

به کارگردانی «ابوالقاسم طالبی»؛

از سرگیری «طلاق» در اطراف تهران

سریال طلاق ابوالقاسم طالبی

سینماپرس: کارگردان سریال «طلاق» گفت: در حال حاضر فیلمبرداری سریال «طلاق» در لوکیشن‌های اطراف تهران ادامه دارد و فعلا در همین حوالی کارمان ادامه پیدا می‌کند، به احتمال فراوان فیلمبرداری تا پایان شهریور در اطراف تهران ادامه دارد.

به گزارش سینماپرس، ابوالقاسم طالبی در گفت‌وگو با میزان، پیرامون آخرین مراحل تولید سریال تلویزیونی «طلاق» گفت: در حال حاضر با وجود شرایط بیماری کرونا همچنان فیلمبرداری اثر ادامه دارد و گروه مشغول ضبط قسمت‌های آتی این سریال تلویزیونی است.  وی درباره محل فیلمبرداری سریال «طلاق» اذعان کرد: در حال حاضر فیلمبرداری سریال در لوکیشن‌های اطراف تهران ادامه دارد و فعلا در همین حوالی کارمان ادامه پیدا می‌کند، به احتمال فراوان فیلمبرداری تا پایان شهریور در اطراف تهران ادامه دارد.  

جدیدترین تصاویر از «طلاق» ابوالقاسم طالبی/ادامه تصویربرداری در تهران

کارگردان سریال «طلاق» درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تولید این سریال اذعان کرد: ما تمامی پروتکل‌های بهداشتی را به طور کامل رعایت می کنیم، همه عوامل در پشت صحنه از ماسک استفاده می کنند و ضدعفونی به طور دائم انجام می‌شود، همین طور همواره یک پزشک در کنار گروه است تا شرایط جسمانی بازیگران و سایر عوامل را بررسی کند تا شاهد مشکل در فیلمبرداری این اثر نباشیم.  

طالبی در همین راستا خاطرنشان کرد: خوشبختانه و با رعایت کامل نکات بهداشتی که مصوب شده ما تاکنون هیچ مورد کرونایی در گروه بازیگران و عوامل پشت صحنه نداشته ایم، به همین دلیل کارمان را با وسواس کامل ادامه می دهیم و امیدواریم که تا پایان پروژه هم هیچ مشکل جسمانی در گروه نداشته باشیم.  

گفتنی است ابوالقاسم طالبی پس از ساخت دو مجموعه «بازگشت پرستوها» و «به کجا چنین شتابان» ساخت مجموعه‌ای را عهده‌دار است که به مسائل روز جامعه توجه دارد.

جدیدترین تصاویر از «طلاق» ابوالقاسم طالبی/ادامه تصویربرداری در تهران

او قصه‌ای در هم تنیده شده را طراحی و به نگارش در آورده که به مسائل اجتماعی می‌پردازد و در دل قصه‌ها نگاهی به مفاسد اقتصادی نیز شده است. تصویربرداری سریال «طلاق» که در مرکز سیمافیلم تهیه می‌شود، علاوه بر تهران در چند کشور خارجی نیز انجام خواهد شد.

در این مجموعه تلاش شده تا علاوه بر حضور بازیگران باسابقه عرصه سینما و تلویزیون از دانش‌آموختگان بازیگری در دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی استفاده شود و در کنار بازیگران نام آشنا چندین چهره جدید معرفی خواهند شد که پس از فراخوان‌های گسترده و تست‌های بازیگری از میان دانش‌آموخته‌های بازیگری و بازیگران کمتر دیده شده تئاتر برگزیده شدند.

تعدادی از عوامل سازنده مجموعه عبارتند از: نویسنده و کارگردان: ابوالقاسم طالبی، مدیر فیلمبرداری: امیر کریمی، طراح گریم: داریوش صالحیان، مدیر صدابرداری: منصور شهبازی٬ طراح صحنه: جهانگیر میرزاجانی، طراح لباس: مهرناز اکبری، عکس: علی نیک‌رفتار، بازیگران: قطب الدین صادقی، مجید واشقانی، حمید گودرزی، پیام دهکردی، ناصر آقایی، بهار محمدپور، هدیه رضایی، نیلوفر کیارستمی، عسل غروی، النا آهی.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.