سه‌شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱

در چهاردهمین دوره؛

جزییات یک کارگاه کارگردانی در جشنواره فیلم رضوی

چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی

سینماپرس: مجید برزگر نویسنده، تهیه کننده و کارگردان ۲۳ و ۲۴ مرداد ۹۹ در کارگاه کارگردانی جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی حضور پیدا می کند.

به گزارش سینماپرس، اولین کارگاه چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی با حضور مجید برزگر با موضوع بازنگری در عناصر فیلم کوتاه با تاکید بر کارگردانی، ۲۳ و ۲۴ مرداد در شهر گرگان برگزار می شود.

این کارگاه که به منظور ارتقای سطح کیفی آثار فیلمسازان و نتیجه بخشی برگزاری جشنواره با مدیریت آموزشی سعید پوراسماعیلی برگزار می شود، طی ۲ روز در سالن نگاه تالار فخرالدین اسعد گرگانی با رعایت شرایط بهداشتی و اعمال محدودیت هایی برای پیشگیری از انتقال کرونا در جریان خواهد بود.

همچنین مسئولیت برگزاری این کارگاه ها را انجمن سینمای جوانان گرگان با مدیریت مهدی صاحبدل برعهده دارد.

هنرجویان و علاقه مندان استان های گلستان، مازندران و خراسان شمالی که مایل به حضور در این کارگاه هستند، می توانند با شماره ۰۹۱۱۸۶۷۵۱۵۶ تماس بگیرند.

چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی به دبیری سعید نجاتی با محوریت موضوع سیره علمی و عملی امام رضا علیه السلام به همت و مشارکت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان اسفندماه امسال در شهر گرگان برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.