یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۵

ابوالقاسم طالبی مطرح کرد؛

زندانی‌ام کنید تا شاید حال روحانی بهتر شود!

ابوالقاسم طالبی

سینماپرس: ابوالقاسم طالبی کارگردان سینما ضمن استقبال از انتصاب محسن یزدی به مدیریت شبکه «مستند» سیما پیشنهاداتی برای مردمی‌تر شدن این شبکه تلویزیونی ارائه کرد.

به گزارش سینماپرس، ابوالقاسم طالبی کارگردان سینما درباره انتصاب محسن یزدی به مدیریت شبکه مستند سیما به مهر گفت: آقای محسن یزدی جوان بسیار خوش ذوقی است. خودش مستند ساخته و در عرصه مستند فعال بوده، او یک جوان بسیار معتقد، انقلابی، پرشور و پرکار است. با توجه به اینکه مدتی در شبکه سه و حوزه هنری فعالیت داشته تجربیات خوبی هم دارد ضمن اینکه آقای یزدی در رسانه هم بوده بنابراین هم رسانه و هم فضای مستند را به خوبی می‌شناسد.

طالبی افزود: محسن یزدی جوانی است که می‌تواند تحولی در شبکه مستند ایجاد کند. امیدواریم شبکه مستند با کسی که خودش مستندساز است به رسانه‌ای تبدیل شود که مورد استقبال جوانان قرار بگیرد، بنابراین ما منتظر طرح‌های خوب او هستیم تا این شبکه را مردمی‌تر کند و مردم مستندات خود را به شبکه مستند بفرستند یعنی جوانان کشور حتی با گوشی خود مستند بسازند و به این شبکه ارایه بدهند به طوری که شبکه مستند تنها پخش‌کننده صرف آثار مستندسازان خارجی و حرفه‌ای نباشد. انتخاب محسن یزدی یک انتخاب خوب است و باید برای این موضوع به آقای میرباقری تبریک گفت.

وی گفت: سلیم غفوری مدیر پیشین شبکه مستند هم به شبکه افق رفته است، یک فرد فعال در شبکه مستند بود. کمااینکه مدیر قبلی شبکه افق هم یک فرد لایق، با سواد، دارای دکترای این رشته و شجاع بود. امیدوارم سلیم غفوری راه ایشان را ادامه بدهد و شبکه افق همان شبکه جسور باقی بماند و محافظه‌کاری‌های دیگر شبکه‌ها در آن وجود نداشته باشد. امیدوارم ایشان هم موفق باشند و شجاعت و جسارتی که در مدیر قبلی بود و شبکه افق را از دیگر شبکه‌ها متمایز می‌کرد، از بین نرود.

طالبی که این روزها کارگردانی سریال تلویزیون «طلاق» را با موضوع فساد اقتصادی در دست دارد، در پایان درباره سرنوشت پرونده شکایت حسن روحانی رییس‌جمهور از خود، بیان کرد: از تجدیدنظر این پرونده هنوز خبری نشده است و منتظر نتیجه هستیم اما امیدوارم من را زندانی کنند تا در وضعیت این دلار ۲۵ هزار تومانی، بلکه حال آقای روحانی بهتر شود!

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.