شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴

خسرو شهراز:

بازگشایی سینما و تئاتر در شرایط فعلی بیماری کرونا معقول نیست/باید حمایت‌های درستی از هنرمندان صورت گیرد

خسرو شهراز

سینماپرس: بازیگر سریال «گاندو» گفت: در موقعیت فعلی علاوه بر فیلمسازان و تولیدکنندگان بسیاری از بازیگران نیز به دلیل حفظ سلامتی خود ترجیح می‌دهند در خانه بمانند زیرا جلوی دوربین دیگر نمی‌توان نکات بهداشتی را رعایت کرد و یا با ماسک بازی کرد.

به گزارش سینماپرس، خسرو شهراز در گفت‌وگو با میزان، پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر به دلیل شیوع موج دوم بیماری کرونا اکثریت آثار بار دیگر تولیدات خود را متوقف کرده‌اند، من هم در چند پروژه مشغول به کار بودم منتها به همین دلیل فعلا در خانه مشغول استراحت هستم.  

وی در همین راستا ادامه داد: طی زمستان سال گذشته و امسال درگیر دو سریال تلویزیونی بودم، سریال «جلال» یکی از آثاری بود که در آن به ایفای نقش می‌پرداختم که به طور کلی فعلا متوقف شده و قرار است در صورت شروع مجدد پروژه به من خبر بدهند، علاوه بر آن در سریال «نجلا» به کارگردانی «خیرالله تقیانی پور» هم به ایفای نقش می پرداختم که آن هم به دلیل شیوع مجدد کرونا متوقف شد.  

فیلمبرداری سریال «نجلا» به دلیل اوج گیری دوباره کرونا متوقف شد////////////////شنبه

بازیگر فیلم سینمایی «ماهی و گربه» با اشاره به موج دوم بیماری کرونا اضافه کرد: در موقعیت فعلی علاوه بر فیلمسازان و تولیدکنندگان، بسیاری از بازیگران نیز به دلیل حفظ سلامتی خود ترجیح می‌دهند در خانه بمانند زیرا جلوی دوربین دیگر نمی‌توان نکات بهداشتی را رعایت کرد و یا با ماسک بازی کرد.  

وی با اشاره به ساخت فصل دوم سریال انقلابی «جلال» تاکید کرد: سریال جلال در فصل اول طی پانزده قسمت و با محوریت روزهای انقلاب اسلامی ایران پخش شد، بنا به استقبال مخاطبان سازندگان این سریال قصد ساخت فصل دوم این سریال را داشتند که متاسفانه از همان روزهای ابتدایی شیوع کرونا متوقف شد.  

بازیگر سریال «گاندو» با اشاره به قرنطینه خانگی خود در دوره فعلی اذعان کرد: این روزها همه ما موظف به حفظ بهداشت و نکات بهداشتی هستیم، بهتر است تا حد ممکن خانه بمانیم، اندکی خیال کردیم که بیماری رفته اما به سرعت نشان داد که با کمی بی احتیاطی بار دیگر می تواند جان افراد زیادی را به خطر بیندازد، بنده این روزها تماما در خانه هستم و ترجیح می‌دهم به جای بیرون آمدن کتاب بخوانم و یا فیلم تماشا کنم.  

فیلمبرداری سریال «نجلا» به دلیل اوج گیری دوباره کرونا متوقف شد////////////////شنبه

شهراز با اشاره به بازگشایی تماشاخانه‌های تئاتر و سالنهای سینما تاکید کرد: من فکر نمی‌کردم که سینما و تماشاخانه‌ها باز شوند، من با دوستان هم که صحبت می کنم اکثرا معتقدند که بازگشایی سینما و تئاتر در شرایط فعلی بیماری کرونا معقول نیست، این دور هم جمع شدن زیر سقف یک سالن نمایش و یا سینما خطرناک است.  

این بازیگر سینما و تئاتر خاطرنشان کرد: از نظر من در حال حاضر بهترین راه تعطیلی طولانی مدت تئاتر و سینما برای پایان زنجیره انتقال بیماری کرونا است، منتها مسئولین فرهنگی و نهادهای مرتبط هم باید در این ایام به هنرمندانی که از طریق کسب درآمد می‌کنند فکر کرده و آنها را حمایت کند، همه چیز با تعطیلی یک جانبه درست نمی شود و باید حمایت‌های درستی از هنرمندان صورت گیرد.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.