شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹

این نام‌ها را به خاطر می سپارم!

سلبریتی های کم سوادی که از ۳ سارق مسلح حمایت کردند!

سلبریتی‌ ها

سینماپرس: سلبریتی‌های کم‌سواد باز هم بدون اطلاع از واقعیت یا برای پنهان ساختن حقیقت، موج‌سواری کردند!

به گزارش سینماپرس، روزنامه کیهان طی مطلبی کوتاه نوشت: پس از ایجاد جریان حمایت از سه سارق مسلح که به اعدام محکوم شده‌اند، باز هم جمعی از به اصطلاح سلبریتی‌ها که اغلبشان در جریان انتخابات سال ۹۶ نیز مردم را فریب داده بودند، به تقویت و ترویج یک دروغ بزرگ دیگر کمک کردند!
مهناز افشار، ترانه علیدوستی، آزاده صمدی، نوید محمدزاده، پوریا پورسرخ، رضا کیانیان، شهاب حسینی، محمدرضا فروتن، هانیه توسلی، سارا خوئینی‌ها، بهرام افشاری، آنا نعمتی، مهدی ژوله، مجید صالحی، رخشان بنی‌اعتماد، نگار جواهریان، مرجانه گلچین و...
این فهرست، بسیار شبیه و نزدیک به فهرست هنرمندان حامی حسن روحانی در دو انتخابات ۹۲ و ۹۶ است. این سلبریتی‌های کم‌سواد، یک بار دیگر نیز به ابزار انحراف و فریب مردم تبدیل شده‌اند و این بار از سه سارق مسلح که دستانشان به خون مردم آلوده است، حمایت کرده‌اند!
این‌ها افرادی هستند که با آنتن صداوسیما اوج گرفته‌اند و با بودجه وزارت ارشاد پیش رفته‌اند! حراست صداوسیما و همچنین حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید این فهرست را مدنظر قرار دهد و افرادی که هم جهت با ضدانقلاب و ترامپ، از قاتل‌ها و جانیان حمایت می‌کنند، بهتر است کمتر از قبل از بیت‌المال و امکانات عمومی کشور مصرف کنند!

نظرات

 • ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۸
  0 0
  بعضی از این افراد که مدعی حقوق بشر هستند زندگی خودشان را روی خرابه دیگران ساخته اند !!!
 • د ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۰
  0 0
  چرا سلبریتی ها همش طرفدار و دلسوز مجرم هان؟! مردم پس چی؟ مردمی که بی پول شدن با تبلیغ همین ها! دخل و خرجشون با هم نمیخوره؟ پس چرا از اون ها حمایت نمیشه؟ چون مجرم نیستن؟!
 • د ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۲
  0 0
  دخالت در حکم دادگاه به خاطر نفوذی که دارند مگه کار طبری نبود؟ نفوذ در قوه قضاییه داشت این نفوذ در رسانه ها. طبری های سلبریتی هم باید محاکمه بشن
 • ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۰
  0 0
  فقط کم مونده خاله قزی ژست اپوزیسیون بگیره!!!!!!

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.