چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴

پرویز فلاحی‌پور:

نمی‌توانم به صورت همزمان چندین جهان خلق کنم زیرا آن وقت نمی‌توانم صد در صد خود را برای نقش ارائه دهم

پرویز فلاحی پور

سینماپرس: بازیگر سریال «خانه امن» گفت: پیش از این دو بار در نقش وکیل حاضر شده‌ام اما این نخستین باری است که در یک اثر نقش قاضی را بازی می‌کنم، این نقش چالش‌ها و سختی‌های خودش را داشته اما من به دلیل همین تفاوت و دغدغه‌ها به پروژه «خانه امن» اضافه شدم.

به گزارش سینماپرس، پرویز فلاحی‌پور در گفت‌وگو با میزان، پیرامون چگونگی حضورش در سریال تلویزیونی «خانه امن» گفت: پیش از این پروژه در سریال «ترور خاموش» همکاری خوب و دلچسبی را با احمد معظمی داشتم، سریال «خانه امن» به نوعی فصل دوم ترور خاموش است و من با خواندن فیلمنامه و همین طور تجربه همکاری با معظمی حضور در این سریال را پذیرفتم.  وی درباره روند فیلمبرداری سریال تلویزیونی «خانه امن» اضافه کرد: ما همچنان مشغول فیلمبرداری «خانه امن» هستیم و تا آنجا که می‌دانم بیش از یک ماه از فیلمبرداری اثر باقی مانده است. نقش من هم جزو نقش‌های اصلی اثر است که تا پایان پروژه در سریال حضور دارد.  

فصل دوم سریال «ترور خاموش» آذر ماه کلید می‌خورد/جوایز زودهنگام جوانان را از مسیر درست بازیگری دور می‌کند

بازیگر سریال «خانه امن» درباره سختی‌های بازیگری در شرایط شیوع بیماری کرونا اضافه کرد: در هر صورت من جلوی دوربین نمی‌توانم ماسک بزنم اما در پشت صحنه تمامی عوامل پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند و به محض اینکه فردی مشکوک به بیماری است وی از اثر جدا شده و تا بهبود کامل به فیلمبرداری باز نمی‌گردد، خوشبختانه هر روز تب ما چک شده و نکات بهداشتی نیز در بالاترین حد خود رعایت می‌شود.  

وی درباره ایفای نقش «قاضی» در سریال «خانه امن» اظهار کرد: پیش از این دو بار در نقش وکیل حاضر شده‌ام اما این نخستین باری است که در یک اثر نقش قاضی را بازی می‌کنم، این نقش چالش‌ها و سختی‌های خودش را داشته اما من به دلیل همین تفاوت و دغدغه‌ها این نقش را پذیرفتم.  

بازیگر سریال کهنه سرباز درباره رسیدن به نقش قاضی تاکید کرد: من برای رسیدن به این نقش تلاش‌های فراوانی انجام دادم و به نظرم به نقش نزدیک شده‌ام، امیدوارم این نقش از سوی مردم نیز قابل قبول باشد، برای این نقش تحقیقات فراوانی را انجام دادم، تحقیقاتی که به دو صورت تئوری و میدانی شکل گرفت.

وی در همین رابطه اذعان کرد: خوشبختانه تعطیلات اخیر مدت زمان خوبی را بری تحقیق در قبال نقش قاضی برایم ایجاد کرد، من علاوه بر خواندن کتاب و مقالات و دیدن فیلم، به واسطه داشتن برخی از دوستانم توانستم چندین بار به دادسرا رفته و محیط را از نزدیک ببینم، در این روند با چندین قاضی هم صحبت شدم و از روند کاری آنها آگاه شدم، این جستجوی میدانی کمک بسیار زیادی را برای ایفای این نقش به من کرده است.  

فصل دوم سریال «ترور خاموش» آذر ماه کلید می‌خورد/جوایز زودهنگام جوانان را از مسیر درست بازیگری دور می‌کند

این بازیگر سینما و تلویزیون نقش خود در سریال «خانه امن» را متفاوت و سخت خواند و افزود: رسیدن به هر نقشی سختی‌های خودش را دارد اما وقتی قرار است نقش یک قاضی را بازی کنید، باورپذیر بودن وی نکته بسیار مهمی است تا مخاطب بتواند این کاراکتر را از تمامی زوایا مشاهده و تحلیل کند.  

فلاحی پور درباره سایر فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری خاطرنشان کرد: به تازگی دو پیشنهاد سینمایی و تلویزیونی داشتم منتها به دلیل مشغله‌ام در «خانه امن» آنها را قبول نکردم، در کل بازیگری نیستم که چند نقش را با هم بازی کنم، وقتی وارد نقشی می‌شوم دنیایی برایش می‌سازم و دوست دارم تا پایان آن پروژه این فضا را حفظ کنم، نمی‌توانم به صورت همزمان چندین جهان خلق کنم زیرا آن وقت نمی‌توانم صد در صد خود را برای نقش ارائه دهم.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.