یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲

به کارگردانی محمدرضا حاجی‌غلامی؛

ادامه تصویربرداری «پدرپسری» با بازیگران جدید

سریال تلویزیونی «پدر پسری»

سینماپرس: سریال «پدر پسری» در شب های آینده ماه مبارک رمضان با بازیگران جدید مهمان خانه مخاطبان می شود.

به گزارش سینماپرس، سریال «پدر پسری» در ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۱۹ از آنتن شبکه پنج سیما پخش می شود و بزودی بازیگران جدیدی به این مجموعه تلویزیونی اضافه خواهند شد.

هنرمندانی همچون منا اسکندری، سیاوش چراغی پور، علی آشمند، امین نوروزی، مهسا غفوری، بهتاش مختاری، فرخنده فرمانی زاده و کسری محمدی از جمله بازیگرانی هستند که قرار است در قسمت های پیش رو در کنار هنرمندانی چون، عزت الله مهرآوران، مریم سرمدی، افشین سنگ چاپ، محمد جواد جعفرپور، کتایون بختیاری، یدالله شادمان، مهدیس توکلی و مهران رجبی به ایفای نقش بپردازند.

لوکیشن اصلی سریال «پدر پسری» خانه ای در غرب تهران است که تاکنون ۳۰ قسمت تصویربرداری شده است و همچنان تولید این سریال ادامه دارد.

مجموعه طنز «پدرپسری» به کارگردانی محمدرضا حاجی‌غلامی و تهیه‌کنندگی رضا جودی اقتباسی است از کتاب «آخرین نشان مردی» نوشته مهرداد صدقی است که حالا با همکاری گروه نویسندگان به صورت اپیزودیک نوشته و تبدیل به مجموعه تلویزیونی شده است. تیم نویسندگی این سریال را احسان ثقی، حسین حقیقی و محمدپایدار تشکیل داده اند.

مجموعه «پدرپسری» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیماست که  در ۴۰ قسمت ۲۵ دقیقه ای هرشب، ساعت ۱۹ و تکرار آن ساعت ۲۳ و ۱:۳۰ بامداد و ۱۴:۳۰ روز بعد خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.