دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵

نویسنده سریال «بچه مهندس»:

«بچه مهندس» از امشب اکشن می شود/می‌خواستیم حضور بازیگر جدید «جواد» در تعلیق باشد

سریال بچه‌مهندس3

نویسنده سریال «بچه مهندس» گفت: قرار بود دو قسمت ابتدایی فصل ۳ را در لا فلش بک‌ها ببینیم، اما نظر کارگردان این بود که ابتدا فصل دو را تمام کنیم و بعد وارد فصل سه شویم.

«حسن وارسته» نویسنده فصل دو و سه سریال «بچه مهندس» در گفت‌وگو بافارس، درباره دو قسمت ابتدایی این سریال و بازخورد مخاطبان گفت: فکر نمی کردیم دو قسمت اول تا این اندازه بازخورد داشته باشد و خداراشکر تا الان و با پخش تنها دو قسمت ابتدایی بازخوردهای خوبی از سمت مخاطبانمان داشتیم.

وی در پاسخ به این سوال که اغلب مخاطبان انتظار داشتند تا از قسمت اول «روزبه حصاری» را در قالب جوانی «جواد» ببینند، اما او تا قسمت سوم حضوری نداشت، نیز بیان داشت: می خواستیم حضور روزبه حصاری در تعلیق باشد. منتهی به لطف فضای مجازی همه چیز لو رفت و همه هم می دانستند که حصاری نقش جواد را بازی می کند. 

وارسته درباره چرایی عدم حضور روزبه حصاری از همان قسمت اول با توجه به سبکی که در فصل دو این سریال پیاده شد، گفت: در فصل قبل یک فصل میانی داشتیم که ورود جواد به دانشگاه و ثبت نام او بود و آن زمان از لحاظ تولیدی به ضبط این سکانس ها نرسیدیم و هم اینکه آنقدر فرصتمان کوتاه بود که دیدیم آنطور که دلمان می خواهد نمی توانیم قصه را بنویسیم و به آن بپردازیم. برای همین هر چه حساب کردیم دیدیم الان فصل سوم زندگی جواد است و او الان از یک خانه کوچکتر به دنیای بزرگتر پا گذاشته است و باید فصل نوجوانی اش را تمام کنیم و بعد وارد جوانی شویم.

وی ادامه داد: قرار بود دو قسمت ابتدایی فصل ۳ را در شکل دیگری لا به لای فلش بک ها ببینیم اما نظر کارگردان این بود که ابتدا فصل دو را تمام کنیم و بعد وارد فصل سه شویم که بعدها دیدیم که درست گفتند چون بازیگرهایمان تغییر کرده اند و دچار پرش می شویم. 

این نویسنده همچنین درباره قسمتی که امشب قرار است پخش شود، افزود: در قسمتی که امشب پخش می شود قصه از فضای ملودرام درآمده و به سمت فضای اکشن می رود و  یک پرش ۵ ، ۶ ساله داریم که با کارکردن جواد روی پروژه کارشناسی ارشد آغاز می شود.

به گزارش فارس، فصل سه سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی در شب های ماه رمضان هر شب از شبکه دو سیما پخش می شود.

نظرات

  • ماردین قیصری ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۵:۰۹
    0 0
    من دوست داشتم مانی رحمانی تانیمه فصل بازی کنه
  • N ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۶:۴۶
    0 0
    عاااااااااالللللللیییییی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.