چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷

اپوزیسیون در پوزیسیون!

از انتقاد شهاب حسینی به دولت روحانی تا درخواستی که عمق دغدغه ی برخی سینماگران را آشکار می سازد!

شهاب حسینی

سینماپرس: شهاب حسینی با انتشار متنی ضمن انتقاد به دولت روحانی، خواستار نمایش چهره یک بازیگر تاریخ مصرف گذشته بر پرده ی سینمای ایران شد!

به گزارش سینماپرس بعد از دو نامه جنجالی شهاب حسینی در مخالفت با تحریم جشنواره فجر این بازیگر امروز با انتشار نامه‌ای در اینستاگرام از حسن روحانی درخواست کرد با رفع ممنوعیت حضور بهروز وثوقی در سینمای ایران دستور نمایش نسخه اصلی «آشغال‌های دوست داشتنی» با حضور این بازیگر در جشنواره فجر را صادر کند.

در بخشی از این نامه آمده: «در مورد عملکرد دولت شما در بهبود شرایط جامعه و مردم، قضاوت کلی را به عهده خود مردم می‌گذارم. اما به عنوان یک شهروند و یک حق رای که داشتم، بهبودی در شرایط مردم ندیدم. بخصوص از نظر معیشتی و رفاه که در سایه امنیت آن بتوانند تعاملی مهربانانه‌تر با یکدیگر داشته باشند.

حال از شما درخواستی دارم و آن رفع ممنوعیت حضور دوباره بهروز وثوقی بر پرده سینمای ایران است. با حضور ایشان در فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» محسن امیریوسفی که در همین دوره جشنواره فجر در دسترس است، امید دارم با موافقت شخص جنابعالی این فیلم که در راستای گفتگو و تعامل ملی است در جشنواره فجر برای اهالی رسانه و مطبوعات اکران شود.

نظرات

  • پیمان ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۲۳:۴۵
    0 0
    آقای شهاب حسینی شما خیلی خیلی شیفته ی ، بهروز وثوقی هستید ! اما لازم است کتاب مرحوم محمد علی فردین بنام سینمای فردین را بخوانید. مرحوم فردین خیلی از این آقا انتقاد اخلاقی کرده است. نمی گویم آیت الله فلانی از اخلاق بهروز انتقاد کرده می گویم فردین ! فردین می گوید بهروز شبها تا دیر وقت با حال ... خانه اشرف پهلوی و در بار بود. و انتقاد از ... او می کند. فردین می گوید من ایران را دوست داشتم و ماندم . ولی بهروز از دربار مطلع شده بود و تمام دارایی و سینماهایش را به قیمت خوب فروخت و هشت ماه مانده به انقلاب فرار کرد. و پرونده هم دارد
  • محمدرضاقدم ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۸:۰۲
    0 0
    ما حافظه تاریخی کوتاه مدت داریم در جشنواره بیستم فیلم فجر فیلم دیدار از سینمای هلند با بازی بهروز وثوقی در بخش چشم انداز در چند نوبت اکران شد واتفاقی هم نیفتاد .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.