یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۱

روی آنتن شبکه یک؛

«مهران رجبی» مجری ویژه برنامه انتخاباتی شد

مهران رجبی

سینماپرس: ویژه برنامه «هر کی شما بگین» با اجرای مهران رجبی از امشب -۲۴ آذر- از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

به گزارش سینماپرس، این ویژه برنامه انتخاباتی کاری از گروه سیاسی شبکه یک است که در ۳۰ قسمت ۳۵ دقیقه‌ای تولید شده و قرار است یکشنبه‌ها پس از سریال شبانگاهی پخش شود.

اجرای این برنامه با مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون است و قالب آن گفت‌وگو با نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد، شرایط کاری و انتخابات آتی خانه ملت است.

این برنامه گفت‌وگو محور در موزه شهید مدرس تولید شده و از آنجایی که همه مهمان‌های برنامه از نمایندگان مجلس شورای اسلامی هستند، به خاطر جلوگیری از ایجاد تبلیغ برای آنان و به دلیل نزدیک شدن به انتخابات مجلس، صدا و تصویر نماینده مخدوش شده است.

همچنین دوربین مخفی یکی از آیتم‌های جذاب «هی کی شما بگین» است که در این بخش نظر مردم را درخصوص نمایندگان مجلس و انتخابات جویا شده است. گفت‌وگوی مردمی آیتم دیگر این برنامه است که در آن از مردم سوالات جالبی درخصوص نمایندگی مردم در مجلس شده است.

عوامل تولید هر کی شما بگین عبارتند از: تهیه کننده: سیدمحمد احمدی، کارگردان: وحید نجف‌زاده، مجری طرح: بیتا فیلم تهران، جانشین تهیه‌کننده: سعید دلاوری، دستیار تهیه: پدرام دسکره، تدوین مرتضی‌راد، مجری مهران رجبی.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ۹۸ در سراسر کشور برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.