دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴

به کارگردانی سیروس مقدم؛

تصویربرداری فصل دوم «خواب زده» به ۸۰درصد رسید

سریال خواب زده

سینماپرس: بیش از ۸۰ درصد از تصویربرداری فصل دوم سریال «خواب زده» به کارگردانی سیروس مقدم انجام شد.

به گزارش سینماپرس، تاکنون بیش از ۸۰ درصد از تصویربرداری فصل دوم سریال «خواب زده» به کارگردانی سیروس مقدم، نویسندگی سعید نعمت الله و تهیه کنندگی الهام غفوری انجام شده است و در حال حاضر گروه سازنده در لوکیشن گرمدره مشغول تصویربرداری هستند.

قرار است بعد از لوکیشن گرمدره که گروه تا پایان هفته در آنجا حضور دارند، به مدت ۱۰ تا ۱۲ روز برای گرفتن سکانس های باقی مانده به خیایان های مختلف بروند.

مهدی سلطانی، پریوش نظریه و ارسلان قاسمی از جمله بازیگرانی هستند که بازی آن‌ها در این سریال که برای شبکه نمایش خانگی تولید می شود، به پایان رسیده است.

همچنین همزمان با تصویربرداری فصل دوم مجموعه «خواب زده» مراحل فنی مانند تدوین، صداگذاری و آهنگسازی که به ترتیب برعهده خشایار موحدیان و سعید سیاح، فرامرز ابوالصدق و افشین عزیزی در حال انجام است.

فصل اول این سریال نیز این روزها مراحل پایانی فنی خود را سپری می کند و تاکنون تدوین آن به پایان رسیده است اما صداگذاری و موسیقی آن همچنان ادامه دارد،

هنوز مشخص نیست فصل اول سریال «خواب زده» چه زمانی وارد شبکه نمایش خانگی می شود.

«خواب زده» یکی از آثار پربازیگر شبکه نمایش خانگی به کارگردانی سیروس مقدم و نویسندگی سعید نعمت الله ساخته شده است. این سریال که اولین تجربه مقدم در شبکه نمایش خانگی است، فضایی عاشقانه و ماورایی دارد و تقابل میان انسان و شیطان را به تصویر می کشد.

نقش های اصلی این سریال را به ترتیب لادن مستوفی، علیرضا شجاع نوری، امیرعلی دانایی، سیما بابایی و مهدی سلطانی بازی می کنند. همچنین پریوش نظریه، ایرج نوذری، کوروش سلیمانی و فرید سجاد حسینی دیگر بازیگران این مجموعه هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.