چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰

دنیای هالیوود؛

صحبت‌های جدید سازندگان جوکر/ فیلمنامه برای فینیکس نوشته شده بود

جوکر*

سینماپرس: تاد فیلیپس و خواکین فینیکس صحبت‌های تازه‌ای را درباره فیلم سینمایی «جوکر» مطرح کردند.

به گزارش سینماپرس به نقل از هالیوود ریپورتر، تاد فیلیپس در مصاحبه جدید خود و در پی شایعاتی که پیرامون گزینه های مورد نظر برای ایفای نقش جوکر مطرح شده، اعلام کرد قرار نبود هیچکس جز واکین فینیکس این نقش را بازی کند.

بعد از آنکه ساخت فیلم سینمایی «جوکر» تایید شد، شایعات زیادی برای بازیگر نقش جوکر مطرح شد که در بین آن‌ها نام لئوناردو دی کاپریو هم دیده می‌شد؛ اما تاد فیلیپس تایید کرد که او هیچگاه در بین گزینه‌ها نبوده است. او همچنین گفت اگرچه خود فینیکس نیز در ابتدا برای بازی در این نقش مشتاق نبود؛ اما این فیلمنامه از ابتدا برای فینیکس نوشته شده است.

فینیکس نیز که در پیش نمایش این فیلم در جشنواره تورنتو برای دریافت جایزه حضور داشت، درباره این نقش گفت: با صداقت کامل می‌گویم که تصمیم برای بازی در نقش جوکر اصلاً ساده نبود؛ اما چیزی وجود داشت که من را به سمت این نقش می‌کشید. به تدریج این نقش  فراتر از انتظار من شد و یکی از بزرگترین تجربه های فعالیت حرفه‌ای من رقم خورد.

بر خلاف بیشتر فیلم‌های کامیک بوکی، برادران وارنر فیلم جوکر را با رده سنی بزرگسال و نماینده اصلی اسکار معرفی کرده است. این فیلم که در جشنواره فیلم ونیز نمایش داده شد، زمزمه‌های نامزدی فینیکس در اسکار را بیشتر کرد. هیث لجر که این نقش را در گذشته در فیلم سینمایی «شوالیه تاریکی بر میخیزد» بازی کرده بود، در سال ۲۰۰۹ پس از مرگش جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل را دریافت کرد.

 گفتنی است این فیلم در تاریخ ۴ اکتبر (۱۲ مهر) اکران می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.