شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰

علی هاشمی مطرح کرد:

«زعفرانیه ۱۴ تیر» بعد از چندماه انتظار پروانه نمایش گرفت

فیلم سینمایی «زعفرانیه ۱۴ تیر»

سینماپرس: کارگردان «زعفرانیه ۱۴ تیر» از دریافت پروانه نمایش این فیلم سینمایی و تلاش برای اکران پاییزی آن خبر داد.

به گزارش سینماپرس، علی هاشمی کارگردان فیلم سینمایی «زعفرانیه ۱۴ تیر» درباره آخرین وضعیت اکران این فیلم سینمایی به صبا عنوان کرد: به تازگی پروانه نمایش فیلم را دریافت کرده ایم و در صف هستیم تا زمان قطعی اکران آن مشخص شود.

وی ادامه داد: دوست دارم فیلم را در پاییز اکران کنم ولی باید ببینیم پخش کننده ما که فیلمیران است چه زمانی را برای اکران مشخص می کند.

هاشمی درباره دلیل تاخیر اکران «زعفرانیه ۱۴تیر» که در سال ۹۷ ساخته شده است، عنوان کرد: پروسه پروانه نمایش بسیار طولانی شد و ما از اسفندماه که درخواست پروانه نمایش دادیم، ۲۰ روز پیش توانستیم آن را دریافت کنیم.

کارگردان «زعفرانیه ۱۴ تیر» با اشاره به اینکه با آمدن محمدمهدی طباطبایی‌نژاد معاون جدید معاونت ارزشیابی و نظارت، دریافت پروانه نمایش فیلم سرعت بیشتری گرفت، گفت: یک هفته پس از آمدن آقای طباطبایی نژاد پروانه نمایش ما بعد از چندین ماه صادر شد.

هاشمی درباره اصلاحیه صورت گرفته در این فیلم سینمایی گفت: اصلاحیه خیلی کوچکی با توافق طرفین در فیلم انجام شده است.

این کارگردان سینما درباره پیش بینی وضعیت اکران این فیلم سینمایی عنوان کرد: «زعفرانیه ۱۴ تیر» فیلمی اجتماعی با سوژه ای سالم است که امیدوارم بتواند دیده شود و تماشاگر خودش را جذب کند.

او در پایان درباره فعالیت های جدیدش عنوان کرد: سه فیلمنامه در دست دارم که یکی از آن ها در حوزه دفاع مقدس است و دو فیلمنامه دیگر اجتماعی است که در حال حاضر در انتظار سرمایه گذار این فیلم های سینمایی هستم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.