شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

دبیر جشنواره فیلم شهر؛

آثار ۵۰ هنرمند در نمایشگاه تجسمی شهر نمایش داده می شود

جشنواره فیلم شهر*

سینماپرس: آثار ۵۰ هنرمند در قالب عکس و نقاشی در اولین نمایشگاه تجسمی شهر، همزمان با برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم شهر در گالری پردیس ملت به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش سینماپرس، هاشم میرزاخانی دبیر هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر درباره برگزاری نمایشگاه تجسمی شهر گفت: این نمایشگاه برای اولین بار است که به جشنواره فیلم شهر اضافه شده و از هنرمندان دعوت شده است در این نمایشگاه شرکت کنند. نمایشگاه در ۲ بخش عکس و نقاشی برگزار می‌شود که آثار هنرمندان بسیار خوب و درجه یک از نسل پیشکسوت، میانه و نسل جوان در آن ارائه می‌شود.

وی بیان کرد: برخی از هنرمندان با یک اثر و برخی از هنرمندان مانند عکاسان که مجموعه عکس در نمایشگاه انفرادی خود داشته اند، با صلاحدید خود ۲ اثر در نمایشگاه ارائه داده‌اند تا آن مجموعه با قدرت بیشتری به نمایش گذاشته شود. در بخش عکاسی ۲۴ هنرمند با ۲۸ اثر و در بخش نقاشی ۲۶ هنرمند با ۲۷ اثر شرکت کرده اند که مجموعاً ۵۰ هنرمند با ۵۵ اثر در این نمایشگاه شرکت می‌کنند. مشخصات آثار و هنرمندان به طور کامل در کاتالوگ اصلی جشنواره به چاپ خواهد رسید.

دبیر جشنواره فیلم شهر در ادامه با اشاره به همزمانی افتتاح این نمایشگاه با آغاز جشنواره فیلم شهر، در تاریخ ۲۶ تیرماه توضیح داد: این نمایشگاه تا پایان روز جمعه ۱۸ مرداد ادامه خواهد داشت و آثار ارائه شده در آن جهت فروش است. همچنین امکان بازدید از نمایشگاه برای علاقه‌مندان هر روز از ساعت ۱۱ صبح تا ساعت ۲۰ فراهم است. امسال اولین سال برگزاری این نمایشگاه است که امیدواریم از سال‌های آینده با قدرت‌تر برگزار شود.

هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر ۲۶ تا ۳۱ تیرماه سال جاری توسط موسسه تصویر شهر با شعار «شهروند مسئول، شهر سالم» و به دبیری هاشم میرزاخانی در پردیس سینما گالری ملت برگزار می‌شود.

Comment

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.