یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰

باحضور دبیر جشنواره صورت گرفت؛

تشریح جزئیات برگزاری هفتمین جشنواره فیلم شهر

جشنواره فیلم شهر*

سینماپرس: نشست خبری هاشم میرزاخانی مدیر عامل موسسه تصویر شهر و دبیر هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر برگزار شد.

به گزارش سینماپرس، نشست خبری هاشم میرزاخانی مدیر عامل موسسه تصویر شهر و دبیر هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر، امروز (۲۶ خرداد ۹۸) در پردیس سینمایی ملت با حضور اهالی رسانه و نمایندگان هیئت انتخاب بخش سینمای ایران برگزار شد.

هاشم میرزاخانی ضمن خوش آمدگویی به حاضران، از تیزر و پوستر جشنواره رونمایی کرد و گفت: از دی ماه ۹۷ دبیرخانه جشنواره فیلم شهر کار خود را آغاز کرد و پذیرای آثار زیادی از ایران و خارج بود. به طور کلی فیلم‌ها و آثار در پنج بخش به رقابت می‌پردازند.

وی افزود: هشت هیئت سه الی پنج نفره، در انتخاب آثار با ما همکاری کردند و آنها را در بخش‌های مختلف معرفی می‌کنیم. امیدواریم بتوانیم آثار مرتبط و با کیفیت که همسو با اهداف ماست را ارائه دهیم. از اهداف جدی ما و این موسسه تشویق و ترغیب اهالی و دوستداران سینما به پرداخت به مقوله شهر و شهرسازی است.

دبیر جشنواره فیلم شهر اظهار کرد: دیگر هدف مهم ما اشاعه این فرهنگ به کلان شهرهای کشور است و فقط به تهران اکتفا نکرده‌ایم. امسال بخش سریال هم به بخش جشنواره اضافه شده است؛ چون مردم با آن‌ها زندگی می‌کنند. امیدواریم که بتوانیم حمایت بیشتر مسئولان رسانه ملی را داشته باشیم.   هدف از راه‌اندازی بخش محله هم ترویج و تبلیغ شهروند خبرنگار و رسانه است. بخش کارگاه‌ها در این حوزه به شدت مهم و تاثیرگذار خواهد بود؛ چون به افراد علاقه مند آموزش می دهد و خروجی آن آثاری است که در جشنواره حضور دارند.

در ادامه تندیس های جشنواره با حضور برخی اعضای هیئت انتخاب رونمایی شدند.

میرزاخانی در ادامه گفت: آیین افتتاحیه جشنواره فیلم شهر، ۲۶ تیر در پردیس ملت برگزار می‌شود. برای برگزاری جشنواره مکانی را هم در نظر گرفتیم که همزمان با افتتاحیه به بهره برداری می‌رسد. در مراسم افتتاحیه، جوایز بخش‌های محله و اقلام تبلیغاتی جشنواره فیلم شهر اهدا می‌شود.

Comment

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.