چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵

تینا پاکروان مطرح کرد؛

به دنبال نمایش «حکایت دریا» و «جان‌دار» در نوبت دوم اکران فطر هستیم

تینا پاکروان در سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر

سینماپرس: تینا پاکروان از تلاش دفتر پخش «نیکان فیلم» برای حضور دو فیلم «حکایت دریا» به کارگردانی بهمن فرمان‌آرا و «جان‌دار» به کارگردانی پدرام پورامیری و حسین امیری دوماری در اکران دوم فطر خبر داد.

به گزارش سینماپرس، تینا پاکروان تهیه‌کننده و کارگردان سینما  درباره فعالیت‌های سینمایی خود به مهر گفت: در حال حاضربه‌عنوان پخش‌کننده درگیر اکران فیلم «تگزاس» به کارگردانی مسعود اطیابی و «نبات» به کارگردانی پگاه ارضی هستم. همچنین به دنبال اکران فیلم سینمایی «حکایت دریا» به کارگردانی بهمن فرمان‌آرا و «جان‌دار» به کارگردانی پدرام پورامیری و حسین امیری دوماری هستم.

وی با اشاره به همکاری‌اش با شرکت پخش «نیکان فیلم» بیان کرد: امیدوارم بتوانیم این ۲ فیلم را در نوبت دوم اکران عید فطر در سینماها نمایش دهیم، اما با توجه به اینکه ممکن است با تغییر برخی از قوانین در سرگروه‌های سینمایی مواجه شویم، به همین دلیل منتظر هستیم تا ببینیم این تغییرات چگونه خواهد بود.

پاکروان در پایان گفت: همچنین در حال نگارش یک فیلمنامه هستم و علاوه بر آن یک سری پروژه از دیگر سینماگران دردست دارم که امکان تهیه‌کنندگی یکی از این آثار نیز وجود دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.