دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

در سالروز آزادی خرمشهر

«میراث ماندگار» روی آنتن شبکه چهار سیما

«میراث ماندگار»

سینماپرس: شبکه چهار سیما همزمان با فرارسیدن سوم خرداد، سی و هفتمین سالروز آزادسازی خرمشهر با تولید و پخش ویژه برنامه «میراث ماندگار» این مناسبت را پاس می دارد.

به گزارش سینماپرس، «میراث ماندگار» به تهیه کنندگی فرج آلادین، برای پاسداشت این روز ماندگار به سراغ چهره های فرهنگی، هنری و نظامی رفته است و با آنها در خصوص آزادسازی خرمشهر به گفتگو پرداخته است.

به گفته فرج آلادین تهیه کننده برنامه، در «میراث ماندگار» با سردار یوسف مولایی و سردار مسجدی از فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس درخصوص حماسه سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر گفتگو شده است.

همچنین در بخش دیگری از برنامه با محمد گلریز (خواننده انقلابی)، کورورش زارعی (بازیگر)، محمود یوسفی (شاعر) مصطفی جعفری (شاعر)، ابراهیم نوروزی فر (فعال فرهنگی)، نغمه مستشار نظامی(شاعر) و خسرو عباسی (نویسنده) گفتگو شده است.

مجری این برنامه فاطمه اشکوریان تصاویری از آزاد سازی خرمشهر و عکس هایی خاطره انگیزی به میهمانان نشان می دهد و حس و حال آنها را با دیدن این تصاویر جویا می شود.

وی در پایان گفت:کارگردانی «میراث ماندگار» به عهده سعید چهرگانی می باشد و از دیگر عوامل کار عبارتند از : نویسنده و کارشناس فرج آلادین، تصویربرداران امید فولادوند، حسین غلامی، مدیر تولید حسین بهزادی فر

«میراث ماندگار» محصول گروه سیاسی شبکه چهار سیما است و روز جمعه ۳ خرداد ماه ساعت ۱۳:۴۵ از شبکه چهار پخش می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.