یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵

رضا جودی خبر داد:

«فوق لیسانسه‌ها» فصل بعدی ندارد

فوق لیسانسه‌ها

سینماپرس: تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «فوق لیسانسه‌ها» از پیگیری این سریال در منطقه غرب تهران خبر داد.

به گزارش سینماپرس، «رضا جودی» تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «فوق لیسانسه‌ها» به کارگردانی سروش صحت به فارس، درباره مراحل تولید این سریال گفت: در حال حاضر گروه تولید در محدوده غرب تهران و در لوکیشن‌های داخلی و خارجی مشغول به تصویربرداری هستند و در این مدت بازیگر جدیدی به پروژه اضافه نشده است.

وی با اشاره به زمان پایان تصویربرداری این سریال نیز گفت: همه اینها به سرعت تولید ما بستگی دارد و اگر سرعتمان بالا باشد بالطبع زودتر به پخش می‌رسیم، اما سرعت تولیدمان با توجه به شرایط موجود و حساسیت و محدودیت‌هایی که وجود دارد، بالا نیست.  

جودی درباره تولید ادامه این سریال در فصل‌های بعدی نیز بیان داشت: قصه این سریال پتانسیل ادامه دادن دارد اما بعید می‌دانم ادامه آن را بسازیم. تعدادی از بازیگرانمان درگیر فیلم‌های سینمایی هستند و از طرفی سروش صحت بلافاصله بعد از پایان تولید «فوق لیسانسه‌ها» مشغول کارگردانی فیلم سینمایی‌اش می‌شود.  

«فوق لیسانسه‌ها» به نویسندگی سروش صحت و ایمان صفایی و کارگردانی سروش صحت، اواخر فروردین ماه در دانشگاه خوارزمی واقع در خیابان مفتح کلید خورد تا برای پخش از شبکه سه سیما آماده شود.  

هوتن شکیبا، امیر کاظمی، امیرحسین رستمی، عرفان برزین، بهنام تشکر، بیژن بنفشه‌خواه، مهران رجبی، متین ستوده، رویا میرعلمی، کاظم سیاحی، عزت‌الله مهرآوران،  آتنه فقیه نصیری از بازیگران مشترک در دو فصل این سریال هستند.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.