جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷

آخرین روز جشنواره تئاتر فجر و اجرای ۴ نمایش در بخش مسابقه بین الملل

آخرین روز جشنواره تئاتر فجر

سینماپرس: ۳ اسفند ماه آخرین روز جشنواره بین المللی تئاتر فجر سه نمایش در بخش مسابقه تئاتر ایران-یک و چهار نمایش در بخش مسابقه تئاتر بین الملل روی صحنه می روند.

به گزارش سینماپرس، مجموعه تئاتر شهر در آخرین روز جشنواره تئاتر فجر میزبان سه نمایش از بخش مسابقه تئاتر ایران-یک می شود. "لانچر ۵" به کارگردانی مسعو صرامی و پویا سعیدی  از تهران در ساعت ۱۷ و ۲۰.۳۰ تالار چهارسو و "سردسیر" به کارگردانی مصطفی ابهری و محمد نقابی از مشهد در نوبت های ۱۷ و ۱۹ تالار سایه و "مرگ و دوشیزه" به کارگردانی سینا راستگو در نوبت های ۱۷.۳۰ و ۱۹.۳۰ تالار قشقایی روی صحنه می روند.
تالار مولوی در این روز میزبان دومین اجرای نمایش "من دیگری است«رمبو در آفریقا»" به کارگردانی لارس کینو از کشور نروژ خواهد بود. این نمایش یک اجرا در ساعت ۲۰ انجام می دهد. تالار حافظ نیز به اجرای نمایش "یک تئاتر کوچک از انتهای دنیا" به کارگردانی ازگیل گارسیا رمئو از کشور فرانسه اختصاص دارد . این نمایش در دو نوبت ۱۶ و ۲۰.۳۰ اجرا می شود.


تالار فردوسی در این روز آخرین اجرای اپرای عشق به کارگردانی بهروز غریب پور را میزبانی می کند. این اثر نمایشی در ساعت ۱۹.۳۰ اجرا می شود. تماشاخانه ایرانشهر نیز در آخرین روز جشنواره میزبان دو نمایش "ابلوموف " به کارگردانی سیاوش بهادری راد و "خنکای ختم خاطره" به کارگردنی حمیدرضا آذرنگ خواهد بود. "ابلوموف" در نوبت های ۱۷ و ۲۰ تالار دکتر ناظرزاده و "خنکای ختم خاطره" در نوبت های ۱۸ و ۲۰.۴۵ تالار استاد سمندریان روی صحنه میروند. نمایش "چیدمان(گذرگاه)" به کارگردانی پیر بودلوسکی از کشور فرانسه نیز در تماشاخانه عباس جوانمرد خانه تئاتر به اجرا در می آید. تماشاخانه سرو در این روز میزبان اجرای نمایش "خواجه عطا" به کارگردانی حسین غلامشاهی خواهد بود که در نوبت های ۱۷ و ۱۹ اجرا می شود.


در بخش دیگر گونه های اجرایی و در آخرین روز جشنواره بین المللی تئاتر فجر نمایش "کالاندولا" به کارگردانی احمد سلگی در ساعت ۱۵ عمارت نوفل لوشاتو ، "دیگری ام، چرا؟" به سرپرستی علی ظفر قهرمانی نژاد از ساعت ۱۶ تا ۱۹ در فرهنگسرای ولا(شهرری) اجرا می شوند.


آخرین روز جشنواره در بخش خیابانی با اجرای سه نمایش در محوطه مجموعه تئاتر شهر همراه می شود. نمایش "u-turn۲" به کارگردانی داریوش نصیری ساعت ۱۶ ، "خدیجه" به کارگردانی داوود براهیمی ساعت ۱۷ و "نامیرا" به کارگردانی امیر حسین شفیعی در ساعت ۱۸.۱۵ به اجرا در می آیند.


در بخش به علاوه فجر نیز ۹ نمایش در تماشاخانه های خصوصی اجرا می شوند. مکتب تهران نمایش "لاموزیکا سوم" به کارگردانی جلال تهرانی را در نوبت های ۱۹.۳۰ و ۲۱ روی صحنه دارد. تماشاخانه دا نمایش "دیاستاسی" به کارگردانی کامیار صالحپور را در ساعت ۲۰ میزبانی می کند. تماشاخانه سه نقطه نیز ساعت ۱۹.۳۰ شاهد اجرای نمایش "خرده جنایات زن و شوهری" به کارگردانی فرهنگ روشنی خواهد بود. تماشاخانه ایران تماشا در آخرین روز جشنواره دو نمایش "جنگ بازی" به کارگردانی حسن باباخانی را در ساعت ۱۷ و "زندگی من" به کارگردانی ژیلا محمدشاهی را در ساعت ۱۹ میزبانی می کند. تماشاخانه دیوار چهارم در ساعت ۲۱.۳۰ نمایش "مرگ تصادفی یک آنارشیست" به کارگردانی بهنام خندان را روی صحنه دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.