دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳

«سمفونی نهم» یک گام تا آماده سازی نهایی

فیلم سینمایی «سمفونی نهم»

سینماپرس: با تکمیل تدوین و صداگذاری فیلم سینمایی «سمفونی نهم» ساخته محمدرضا هنرمند، این اثر وارد آخرین مراحل فنی شده است.

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «سمفونی نهم» به کارگردانی محمدرضا هنرمند که در بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد، آخرین مراحل فنی را پشت سر می‌گذارد.

با پایان تدوین این فیلم توسط محمدرضا موئینی که پیش از این برنده ۲ سیمرغ برای فیلم‌های «عروس» و «پارتی» بوده و سابقه همکاری با هنرمند را در «دزد عروسک‌ها» و «مرد عوضی» تجربه کرده است، هومن بهمنش مدیر فیلمبرداری این فیلم که سیمرغ بلورین بهترین فیلمبرداری برای «تابستان داغ» را در کارنامه خود دارد، مشغول مرحله اصلاح رنگ است.

پیش از بهمنش، فرید ناظر فصیحی، مرحله ویژوآل افکت (جلوه‌های بصری) فیلم را به اتمام رسانده است.

فرید ناظرفصیحی دو سیمرغ بلورین بهترین جلوه‌های ویژه برای فیلم «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار در دوره سی و چهارم و برای فیلم «چهارراه استانبول» به کارگردانی مصطفی کیایی در دوره پیشین جشنواره در کارنامه دارد.

حسین ابوالصدق هم که آخرین سیمرغ‌اش را برای فیلم «نگار» به کارگردانی رامبد جوان در سال ۱۳۹۵ شکار کرده، صداگذاری «سمفونی نهم» را به پایان رسانده است.

در فیلم هنرمند، حمید فرخ‌نژاد، ساره بیات، محمدرضا فروتن، پژمان بازغی، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، هدی زین‌العابدین به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.