دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳

بنیانگذار سی‌ان‌ان مبتلا به زوال عقل شده است

 تد ترنر

سینماپرس: تد ترنر، مغول رسانه ای(media mogul) ۷۹ ساله امریکایی که شبکه سی‌ان‌ان را به عنوان اولین شبکه خبری ۲۴ ساعته در ابتدای دهه ۸۰ میلادی بنیان گذاشت، مبتلا به بیماری زوال عقل گردیده است.

به گزارش سینماپرس به نقل از والچر، تد ترنر بنیانگذار شبکه سی‌ان‌ان و همسر سابق جین فوندا ستاره بزرگ سینمای جهان در  مصاحبه با تد کاپل در برنامه صبح یکشنبه اعلام کرد که از بیماری زوال عقل با اجسام لویی که ارتباط نزدیکی با بیماری پارکینسون دارد رنج می برد. این همان بیماری است که گفته می شد رابین ویلیامز ستاره مشهور سینمای جهان پیش از خودکشی به آن گرفتار بود.

ترنر با اشاره به «اوج های همراه با سرخوشی و نشیب های غم انگیز» گفت پیش تر علایم بیماریش را با اختلال دوقطبی اشتباه گرفته بوده است. ترنر «خستگی»، «خالی شدن بدن» و «فراموشی» را نشانه های اصلی بیماریش عنوان کرد.

بنیانگذار شبکه سی‌ان‌ان همچنین در این مصاحبه گفت زمانی می خواسته نامزد ریاست جمهوری شود؛ تصمیمی که با واکنش منفی جین فوندا همسرش مواجه شد. فوندا به او گفته بود باید به تنهایی مبارزه کنی.  

تد ترنر که سابقه طولانی در عرصه رسانه دارد در سال ۱۹۹۲ جایزه افتخاری امی را که مربوط به آثار تلویزیونی است از آن خود کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.