شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶

نمایش «نقل عشق» ویژه‌ی محرم به صحنه رفت

 نمایش «نقل عشق»

سینماپرس: همزمان با ایام سوگواری امام حسین علیه السلام، نمایش مناسبتی «نقل عشق» در قالب ویژه برنامه «تئاتر صاحبدلان» در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفت.

به گزارش سینماپرس، همزمان با ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا (ع) نمایش مناسبتی «نقل عشق» به نویسندگی و کارگردانی ساجد قدوسیان در قالب ویژه برنامه «تئاتر صاحبدلان» در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفت.

در این اثر نمایشی که تا روز جمعه ششم مهرماه روی صحنه می رود کامران مبشری، زهره کدخدازاده، ساجد قدوسیان به عنوان بازیگر حضور دارند. این در حالی است که عقیل تقی‌زاده مشاور پروژه ، بهروز شیری، همایون کامی و سولماز حسینی گروه موسیقی، احمدرضا موسوی مدیر صحنه و رضا عزیز زاده بوشهری دستیار کارگردان عوامل اجرایی نمایش را تشکیل می‌دهند.

در خلاصه نمایش «نقل عشق» آمده است: «ابن ملجم مرادی در مسجد کوفه خوابیده است تا امام علی برای نماز بیایند... در تخیلاتش شمیشرش را می‌بیند که وی را از قصد جان مولا منع کند و از طرفی رویای قطامه که وی را رها نمی‌کند و ... »

شایان ذکر است همزمان با اجرای این اثر نمایشی، مجالس تعزیه‌خوانی نیز از ساعت 18:30 در محوطه مجموعه تئاتر شهر میزبان شهروندان است.

برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com   مراجعه کنید.

نمایش «نقل عشق» در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفت

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.