• روایتی جالب از گفت‌وگوی طالب‌زاده با الیور استون ۱۳۹۷-۰۲-۰۵ ۱۰:۲۹

  روایتی جالب از گفت‌وگوی طالب‌زاده با الیور استون

  مشرق: فرشاد مهدی پور، مدیر مسئول روزنامه "صبح نو" در توییتر خود درباره گفت و گوی «نادر طالب زاده» با «الیور استون» پستی منتشر کرد.

 • ارتباطی که با رادیو قطع شده است! ۱۳۹۷-۰۲-۰۴ ۲۱:۵۰

  ارتباطی که با رادیو قطع شده است!

  خبرگزاری فارس: نویسنده «قصه‌ ظهر جمعه» گفت: فضای دهه ۶۰ ایجاب می‌کرد تا برنامه‌های قابل قبول، ‌متنوع و دوست داشتنی تولید شود و دوستان نویسنده نیز به دنبال ایده و خلاقیت‌های ناب بودند.

 • مسوولین از ادامه‌ی اکران «فیلشاه» حمایت کنند ۱۳۹۷-۰۲-۰۴ ۲۰:۱۵

  حامد جعفری:

  مسوولین از ادامه‌ی اکران «فیلشاه» حمایت کنند

  ایسنا: تهیه‌کننده انیمیشن سینمایی «فیلشاه» گفت: امیدواریم حالا که در اکران دوم نوروزی، جای فیلم کودک و نوجوان خالی است، مسئولین از ادامه اکران «فیلشاه» حمایت کنند تا بتوانیم رکورد جدیدی را در تاریخ سینمای ایران ثبت کرده و در کنار یکدیگر این دستاورد بزرگ را جشن بگیریم.

 • سری دوم «سارق روح» ساخته می شود ۱۳۹۷-۰۲-۰۳ ۲۲:۲۱

  سری دوم «سارق روح» ساخته می شود

  خبرگزاری میزان: تهیه کننده تلویزیون گفت: تولید سری دوم سریال ۲۵ قسمتی "سارق روح" امسال ساخته می شود و برنامه وقتشه نیز در ماه مبارک رمضان با حال و هوای آرامش روی آنتن می رود.

 • خشایار الوند: روی متن سریال‌ها نظارت نمی‌کنند ۱۳۹۷-۰۲-۰۳ ۲۲:۰۱

  خشایار الوند: روی متن سریال‌ها نظارت نمی‌کنند

  خبرگزاری فارس: نویسنده سریال «دیوار به دیوار ۲» گفت: در این سریال از جایی به بعد قصه را تغییر دادند و نزدیک به ۳۰ سکانس را تصویربرداری نکردند.

 • «فیلشاه» از همان ابتدا با نقطه هدف کودکان ساخته شد ۱۳۹۷-۰۲-۰۳ ۲۱:۴۲

  «فیلشاه» از همان ابتدا با نقطه هدف کودکان ساخته شد

  خبرگزاری میزان: انیمیشن سینمایی "فیلشاه" به کارگردانی "هادی محمدیان" در جدول اکران نوروزی سینما در سال ۹۷ وارد عرصه اکران شد و در حال حاضر با گذشت نزدیک به شش هفته توانسته به فروشی معادل ۳,۱۵۵,۲۶۸,۰۰۰ تومان دست پیدا کند.

 • فرانکو نرو: تلویزیون به سینما لطمه زده است ۱۳۹۷-۰۲-۰۲ ۲۲:۱۸

  فرانکو نرو: تلویزیون به سینما لطمه زده است

  مهر: فرانکو نرو بازیگر سرشناس ایتالیایی معتقد است که تلویزیون به سینما لطمه زده زیرا تماشاگرانی که فیلم ها را در تلویزیون تماشا می کنند دقت و توجه لازم را به داستان فیلم نشان نمی دهند.

 • الهام غفوری: بازیگران موظف به اعلام رقم قراردادشان نیستند ۱۳۹۷-۰۲-۰۲ ۲۲:۱۲

  الهام غفوری: بازیگران موظف به اعلام رقم قراردادشان نیستند

  خبرگزاری فارس: تهیه‌کننده «پایتخت» گفت: شب گذشته ما در جشنواره مردمی صدا و سیما جایزه بهترین سریال نوروزی را با آرای بالای مردمی دریافت کردیم و حالا انتشار مطالب کذب بازتاب همان جایزه‌ای است که دیشب گرفتیم.

 • عکس/ سلبریتی که بعد از شهرت اعتقاداتش را از دست نداد ۱۳۹۷-۰۲-۰۲ ۱۹:۴۸

  عکس/ سلبریتی که بعد از شهرت اعتقاداتش را از دست نداد

  مشرق: یک فعال فضای مجازی در توییتر خود تصویری از یک سلبریتی را با بقیه سلبریتی ها که بعد از شهرت اعتقاداتشان را از دست دادن، به نمایش گذاشت.

 • دوقلوهای پایتخت: دوست داریم بازیگر بمانیم! ۱۳۹۷-۰۲-۰۲ ۱۶:۴۹

  دوقلوهای پایتخت: دوست داریم بازیگر بمانیم!

  خبرگزاری فارس: سارا و نیکا فرقانی اصل گفتند: راستش را بخواهید پایتخت ۱ و ۲ را دوست نداشتیم اما الان خیلی این سریال را دوست داریم. طوری بازیگری برایمان مهم شده که می‌خواهیم به عنوان شغل آینده‌مان آن را انتخاب کنیم.

 • مدیری برای تلویزیون سریال می‌سازد ۱۳۹۷-۰۲-۰۲ ۱۴:۴۷

  مدیری برای تلویزیون سریال می‌سازد

  باشگاه خبرنگاران جوان: سید مصطفی احمدی تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «دورهمی» از همکاری دوباره خود با مهران مدیری خبر داد.

 • برخی در بازیگری تنها به دنبال رابطه بازی هستند ۱۳۹۷-۰۲-۰۱ ۲۱:۰۶

  برخی در بازیگری تنها به دنبال رابطه بازی هستند

  خبرگزاری میزان: بازیگر سریال "مختارنامه" گفت: بازیگر تئاتر باید نفس داشته باشد. با ظرایف و نکات ریز بازیگری آشنا باشد. بازیگری تئاتر از نقطه الف به نقطه ب رفتن و جیغ زدن روی صحنه یا بالا و پایین پریدن نیست. بازیگری رمز و رازی است که در بازیگری وجود دارد و قابل تعریف نیست.

 • پول می‌گیرند و بازیگر وارد پروژه می‌کنند ۱۳۹۷-۰۱-۲۸ ۲۱:۲۹

  پول می‌گیرند و بازیگر وارد پروژه می‌کنند

  خبرگزاری فارس: بازیگر و مدرس تئاتر گفت: به لحاظ مالی شاهد هستیم که خیلی از کلاس‌های تدریس بازیگری پشت پرده زد و بندهایی دارند، پول‌های کلانی می‌گیرند تا مثلاً فلان فرد را به یک پروژه دعوت کنند که اینها اخلاقی و درست نیست.

 • پیشکسوتان سینما ویترین مسئولین شده‌اند / ابتذال تا بیخ و بن روشنفکری رسوخ کرده است ۱۳۹۷-۰۱-۲۸ ۱۴:۵۳

  سعید امیرسلیمانی:

  پیشکسوتان سینما ویترین مسئولین شده‌اند / ابتذال تا بیخ و بن روشنفکری رسوخ کرده است

  تسنیم: بازیگر سینما و تلویزیون گفت: در سینما تهیه کننده‌ها ضوابط را تعیین می‌کنند. حاکمیت سینما، تهیه کنندگان هستند. زیرا پول دارند و تعیین می‌کنند که چه افرادی بازی کنند. کارگردانان کمی هستند که می‌توانند نظرات خود را به تهیه کننده غالب کنند.

 • توجهی به بازیگران تلویزیون نمی‌شود ۱۳۹۷-۰۱-۲۷ ۲۱:۳۴

  محمد فیلی:

  توجهی به بازیگران تلویزیون نمی‌شود

  مهر: یک بازیگر تلویزیون با اشاره به مشکلات سازمان صدا و سیما بیان کرد که صنف و انجمنی در تلویزیون وجود ندارد که بتوانند برای مشکلات شان به آن رجوع کنند.

 • نبود حفظ حرمت‌ها دلیل فاصله خانم بازیگر از هنرپیشگی ۱۳۹۷-۰۱-۲۶ ۲۱:۵۸

  نبود حفظ حرمت‌ها دلیل فاصله خانم بازیگر از هنرپیشگی

  خبرگزاری میزان: بازیگر "خانه سبز" گفت: متاسفانه رفتار خوب و قدردانی از سوی نسل جوان نسبت به پیشکسوتان هنر وجود ندارد در حالی که من فکر می کنم قدردانی وظیفه آنان است و باید تجلیل از بزرگان هنر از سوی این نسل همواره وجود داشته باشد.

 • اصول در تئاتر ایران از بین رفته است ۱۳۹۷-۰۱-۲۶ ۲۱:۵۵

  اصول در تئاتر ایران از بین رفته است

  خبرگزاری میزان: بازیگر دیوار به دیوار ۲ گفت: نسل ما هیاهویی که نسل جدید برای دیده شدن و معروف شدن دارند را نداشت و فقط به کارش و اتفاقی که برای جامعه باید جاری می شد فکر می کرد.

 • مسئولان فقط شعار حمایت از سینمای کودک می دهند ۱۳۹۷-۰۱-۲۶ ۲۱:۵۰

  مهدی میرفخرایی:

  مسئولان فقط شعار حمایت از سینمای کودک می دهند

  مهر: مهدی میرفخرایی تهیه کننده سینما ضمن ابراز گلایه از نحوه برخورد مسئولان با سینمای کودک از ساخت ۲ فیلم دیگر در این حوزه خبر داد.

 • تصاویری از پشت صحنه «پایتخت۵» ۱۳۹۷-۰۱-۲۶ ۱۹:۰۳

  تصاویری از پشت صحنه «پایتخت۵»

  مشرق: نادر فوقانی، عکاس سینما و تلویزیون که سریال تلویزیونی «پایتخت» را عکاسی کرده است، اینستاگرامش را با تصاویری از پشت صحنه این مجموعه به روز کرد.

 • ایرانمنش: اصلی ترین مشکل امروز من بیکاری است ۱۳۹۷-۰۱-۲۶ ۱۱:۲۶

  ایرانمنش: اصلی ترین مشکل امروز من بیکاری است

  تسنیم: رضا ایرانمنش بازیگر سینما و تلویزیون گفت: اکثریت هنرمندان این روزها با بیکاری دست و پنجه نرم می کنند و تنها عده خاصی سرکار هستند که البته شاید در سایرمشاغل هم این ضعف و خلاء وجود داشته باشد ولی در حوزه فرهنگ و هنر این مسئله بسیار پر رنگ است.