• «خدا چه آفریده»با نگاه توحیدی تولید شده است ۱۳۹۷-۱۲-۲۷ ۲۰:۱۶

  «خدا چه آفریده»با نگاه توحیدی تولید شده است

  خبرگزاری فارس: مدیر تولید مجموعه انیمیشن «خدا چه آفریده» گفت: در این برنامه سعی شده تا نگاهمان توحیدی باشد و به طور هوشمندانه آن را در دلِ متن آوردیم تا خردسال خودش به خالق بودن خداوند پی ببرد.

 • چرا فقط ۱۰ درصد مردم به دیدن تئاتر می‌روند؟ ۱۳۹۷-۱۲-۲۷ ۲۰:۱۲

  چرا فقط ۱۰ درصد مردم به دیدن تئاتر می‌روند؟

  جوان آنلاین: چرا تنها ۱۰ درصد از مردم پا به سالن‌های تئاتر گذاشته‌اند و اساساً مگر نه اینکه بیش از یک‌صد نمایش هر شب در نقاط مختلف شهر تهران به روی صحنه می‌روند پس چرا ۹۰ درصد از مردم هرگز تئاتر ندیده‌اند؟ با این آمار ارقام پرسشی که مطرح می‌شود آنکه پس مخاطبان این بیش از یک‌صد نمایش چه افرادی هستند؟

 • تکانه‌های جنسی در روابط ادبی و تئاتری ۱۳۹۷-۱۲-۲۶ ۲۲:۰۸

  تکانه‌های جنسی در روابط ادبی و تئاتری

  صبح نو: آراز بارسقیان، مترجم و نمایشنامه‌نویس گفت: پشت اکثر روابط ادبی و حتی تئاتر تکانه‌های ادبی جنسی می‌بینید، این‌ها از نظر من بی‌اخلاقی است. من این را نشان می‌دهم، چون بخشی از این روابط جزء بی‌اخلاقی‌های اجتماعی است به همین دلیل گاهی روابط درونی در تئاتر یا ادبیات را سوژه می‌کنیم.

 • «در حلقه رندان» به دنبال استفاده از سلبریتی‌ها نیست ۱۳۹۷-۱۲-۲۶ ۲۱:۲۶

  ناصر فیض:

  «در حلقه رندان» به دنبال استفاده از سلبریتی‌ها نیست

  جوان آنلاین: در حلقه رندان، یکی از قدیمی‌ترین برنامه‌های طنز است که در آن چهره‌های نام‌آور شعر طنز حضور دارند. این برنامه در دوره حیات مرحوم ابوالفضل زرویی نصرآباد، با اجرای وی برگزار می‌شد.

 • خون سلبریتی‌ها با خون مسلمانان به جوش نمی‌آید! ۱۳۹۷-۱۲-۲۵ ۲۱:۴۶

  خون سلبریتی‌ها با خون مسلمانان به جوش نمی‌آید!

  مشرق: در جغرافیای مورد حمایت سلبریتی‌ها، اروپا و آمریکا اولویت دارد و مناطق مسلمان‌نشین در حیطه حمایت‌های آنان نیست، چون اغلب آنان فرزندانش را در اروپا و آمریکا به دنیا می‌آورند و قدر مسلم حمایت از کشتار مسلمانان، در هر کجای جهان مورد حمایت آنان نیست؟

 • بی‌بی‌سی: آمریکا فرو می‌پاشد ۱۳۹۷-۱۲-۲۵ ۲۱:۴۰

  بی‌بی‌سی: آمریکا فرو می‌پاشد

  کیهان: شبکه تلویزیونی BBC با پخش فیلم مستند چهار ساعته‌ای به نام «فراتر از روال عادی» (HyperNormalization) برای نخستین بار به مسئله فروپاشی قریب‌الوقوع ایالات متحده آمریکا پرداخت.

 • رادیوی منحرفان جنسی باز دست به دامن یک منافق شد! ۱۳۹۷-۱۲-۲۵ ۲۱:۲۹

  رادیوی منحرفان جنسی باز دست به دامن یک منافق شد!

  کیهان: شبکه رادیویی وابسته به سرویس جاسوسی هلند که به‌خاطر حضور پررنگ منحرفان به رادیوی همجنس بازها مشهور است، برای تخریب کشورمان، باز هم دست به دامان یک تروریست شد!

 • نامه یک نویسنده خطاب به معتمدآریا ۱۳۹۷-۱۲-۲۴ ۲۱:۵۱

  نامه یک نویسنده خطاب به معتمدآریا

  کیهان: به بهانه انتشار تصویری از فاطمه معتمدآریا با کتاب «پایی که جا ماند» در دست و سخنان غیرمنصفانه وی علیه ۴۰ سال انقلاب، سیدناصر حسینی‌پور، نویسنده این کتاب، یادداشتی را منتشر کرد.

 • روایت مجری تلویزیون از ماجرای شهادت برادرش در عملیات بدر ۱۳۹۷-۱۲-۲۴ ۲۰:۳۲

  روایت مجری تلویزیون از ماجرای شهادت برادرش در عملیات بدر

  تسنیم: هرگاه خواستم ماجرای آن شب دوازدهم محرم که در حیاط خانه پدری مشغول پخت حلیم نذری مادر بودیم را برایم تعریف کند بغض گلویش را می‌گرفت و هرگز نگفت و نشنیدم آنچه را او دید تا آنکه بیست و سوم اسفندماه سال ۶۳ در جزیره مجنون، تا اوج آسمان‌ها پرواز کرد.

 • آی فیلم نمونه موفقی از یک دیپلماسی رسانه‌ای- فرهنگی ۱۳۹۷-۱۲-۲۴ ۲۰:۱۲

  به بهانه ۶ سالگی شبکه آی فیلم انگلیسی

  آی فیلم نمونه موفقی از یک دیپلماسی رسانه‌ای- فرهنگی

  جوان آنلاین: ۶ سال از تاسیس کانال انگلیسی آی فیلم می‌گذرد. رسانه‌ای که در راستای اهداف و ماموریت‌های شبکه مادر خود یعنی آی فیلم، سریال‌ها و فیلم‌های ایرانی را به زبان انگلیسی پخش می‌کند. در واقع هدف این شبکه دوبله حرفه‌ای فیلم‌ها و سریال‌های فاخر ایرانی به زبان انگلیسی با هدف شناساندن فرهنگ، تمدن و تاریخ ایران زمین به مردم سایر نقاط دنیا است.

 • احتمال ایجاد اتحادیه بین‌المللی رسانه‌های همسو در سال آینده ۱۳۹۷-۱۲-۲۲ ۲۲:۱۶

  احتمال ایجاد اتحادیه بین‌المللی رسانه‌های همسو در سال آینده

  کیهان: چهار نماینده مجلس شورای اسلامی روز سه‌شنبه با حضور در معاونت برون مرزی صداوسیما، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این مجموعه، با پیمان جبلی معاون برون مرزی دیدار و گفت‌وگو کردند.

 • بایکوت سینمای انقلاب و دفاع مقدس در اکران نوروزی ۱۳۹۷-۱۲-۲۲ ۲۲:۱۳

  بایکوت سینمای انقلاب و دفاع مقدس در اکران نوروزی

  کیهان: سینمای انقلاب و دفاع مقدس، سهمی در اکران نوروزی سینما پیدا نکرد!

 • انعکاس حاشیه‌های سیما در «جام‌جم» ۱۳۹۷-۱۲-۲۲ ۲۱:۵۳

  انعکاس حاشیه‌های سیما در «جام‌جم»

  خبرگزاری مهر: پنجمین دوره جشنواره تلویزیونی «جام‌جم» باوجود ظرفیت بالایی که برای تبدیل شدن به یک رویداد جریان‌ساز در روند فعالیت سیما داشت، به ویترینی از حاشیه‌ها تبدیل شد.

 • آنتن صداوسیما چه مقدار در اختیار دولت قرار داشته است؟ ۱۳۹۷-۱۲-۲۱ ۲۲:۱۶

  آنتن صداوسیما چه مقدار در اختیار دولت قرار داشته است؟

  تسنیم: صداوسیما در گزارشی اعلام کرد که بیش از دو برابر نسبت به گذشته آنتن رادیو و تلویزیون را در اختیار دولتمردان قرار داده که یک مقداری قابل تأمل است؛ زیرا رئیس‌جمهور بارها انتقاد کرده که چرا صداوسیما خدمات دولت را به تصویر نمی‌کشد؟

 • ورود خانواده‌های کم‌درآمد به سینما ممنوع! ۱۳۹۷-۱۲-۲۱ ۲۲:۰۷

  ورود خانواده‌های کم‌درآمد به سینما ممنوع!

  کیهان: افزایش احتمالی قیمت بلیت سینما، این هنر را به طور مطلق از سبد فرهنگی خانواده‌های کم‌درآمد خارج خواهد کرد.

 • گزارشی از رویدادهای غیرعادی حوزه هنرهای تجسمی ۱۳۹۷-۱۲-۲۱ ۲۱:۵۹

  گزارشی از رویدادهای غیرعادی حوزه هنرهای تجسمی

  جوان آنلاین: به رغم اتمام جشنواره تجسمی فجر انقلاب هنوز هم اخباری از برخی حواشی و اتفاقات آن به گوش می‌رسد که برای هنرمندان انقلابی مأیوس کننده است. این در حالی است که رهبر انقلاب نسبت به مسئولان برپایی پنجمین جشنواره ملی هنر مقاومت که از نظر محتوایی نظیری مشابه جشنواره فجر است، به خاطر تقویت و جان‌بخشی به انگاره‌های انقلاب اسلامی ابراز محبت کرده و فرمودند: «خدا قوت... به عهدتان وفا کردید.»

 • سود میلیاردی سینما در جیب کیست؟ ۱۳۹۷-۱۲-۲۱ ۲۱:۴۷

  گزارشی از گردش مالی چند ده میلیاردی سینما در سال ۹۷

  سود میلیاردی سینما در جیب کیست؟

  فرهیختگان: فیلم‌های اکران نوروز قرار است بنا به گفته‌ای، از چهارشنبه این هفته روی پرده بروند که همین اتفاق، قطعا تعداد مخاطبان سینما در سال ۹۷ را با رشدی بسیار بالاتر نسبت به آمار سال ۹۶ قرار خواهد داد و حالا رقم فروش کل سینما در سال ۹۷ را به رقم افسانه‌ای ۲۵۰ میلیارد تومان نزدیک خواهد کرد.

 • مسعود بهنود: نیما زم یک مشنگ است! ۱۳۹۷-۱۲-۲۰ ۲۱:۵۱

  مسعود بهنود: نیما زم یک مشنگ است!

  کیهان: واکنش اپوزیسیون خارج نشین به مستند «ایستگاه پایانی دروغ» همچنان ادامه دارد!

 • سینما رفتن هم مثل گوشت خوردن لاکچری می‌شود ۱۳۹۷-۱۲-۲۰ ۲۱:۴۰

  سینما رفتن هم مثل گوشت خوردن لاکچری می‌شود

  جوان آنلاین: گرانی‌های چندباره بسیاری از اقلام مورد نیاز خانواده‌ها از جمله گوشت و ارزاق آن‌ها را به کالاهایی لاکچری تبدیل کرده است. ظاهراً قرار است در سال آینده قیمت بلیت سینماها افزایشی ۲۵ درصدی را تجربه کند. برخی از منتقدان و سینماگران بالا رفتن قیمت بلیت سینماها را عاملی برای ریزش مخاطب و برخی دیگر با توجه به بالا رفتن هزینه تولید این افزایش را امری محتوم و لازم می‌دانند.

 • تنفس مصنوعی ضدانقلاب با توئیتر/ عربستان با حساب‌های جعلی چه نسبتی دارد؟ ۱۳۹۷-۱۲-۱۹ ۲۱:۴۰

  تنفس مصنوعی ضدانقلاب با توئیتر/ عربستان با حساب‌های جعلی چه نسبتی دارد؟

  خبرگزاری فارس: یکی از هشتگ‌هایی که این روزها در شمار ترندها قرار گرفته، هشتگ تحریم صداوسیما است. این هشتگ به دلیل تصمیم ترامپ، مورد توجه ضدانقلاب قرار گرفت و به وسیله آن سعی می‌شود فشار بر جمهوری اسلامی را افزایش دهند.