شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰

جواد عزتی مقابل دوربین «جان دار» رفت

جواد عزتی در «جان دار»

سینماپرس: حدود نیمی از فیلمبرداری فیلم سینمایی «جان دار» انجام شده و جواد عزتی در کنار دیگر چهره های این اثر، مقابل دوربین رفته است.

به گزارش سینماپرس، فیلمبرداری فیلم سینمایی «جان دار» به کارگردانی مشترک حسین امیری دوماری و پدرام امیری و تهیه کنندگی کامران مجیدی در حالی از نیمه گذشته است که جواد عزتی در کنار دیگر چهره های این اثر، مقابل دوربین هومن بهمنش رفته است.

«جان دار» این روزها در لوکیشن های مختلفی در تهران فیلمبرداری شده و به حدود نیمه های راه رسیده است. این فیلم در حوزه اجتماعی و در بستر یک خانواده به تصویر کشیده شده و سومین تجربه کامران مجیدی با فیلم اولی ها محسوب می شود. تاکنون همه بازیگران «جان دار» مقابل دوربین این فیلم رفته اند که فیلمنامه آن را امیری دوماری، پدرام امیری و محمد داودی به نگارش در آورده اند.

فاطمه معتمدآریا، حامد بهداد، باران کوثری، جواد عزتی، مسعود کرامتی، علی شادمان، امیراحمد قزوینی، علیرضا مهران بازیگران این اثر سینمایی هستند که برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می شود.

سایر عوامل «جان دار» عبارتند از تهیه کننده: کامران مجیدی، مجری طرح: حسین فرضی زاد، مدیر تولید: احسان وحید، طراح گریم: عباس عباسی، مدیر صدابرداری: طاهر پیشوایی، طراح صحنه و لباس: بابک کریمی طاری، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: هانیه بساتینی، مدیر تدارکات: نادر اژدری، منشی صحنه: نائله شریفی، عکاس: اردلان آزرمی و مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.