دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۵

«مغزهای کوچک زنگ‌زده» برای اکران مهر ماه آماده می‌شود

مغزهای کوچک زنگ زده

سینماپرس: تهیه کننده فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ‌زده» ساخته هومن سیدی از رایزنی برای اکران این فیلم در مهرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش سینماپرس، «مغزهای کوچک زنگ‌زده» از جمله فیلم‌هایی بود که سال گذشته در سی‌وششمین جشنواره ملی فیلم فجر توانست توجه مخاطبان و داوران این جشنواره را کسب کند.

سعید سعدی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ‌زده» به یک خبرگزاری گفته است که این فیلم سینمایی برای اکران در مهرماه سال جاری آماده‌سازی می‌شود و احتمالاً بعد از «هزارپا»ی ابوالحسن داودی، اکران خود را آغاز می‌کند.  

او درباره جزئیات اکران گفته است که هنوز در حال مذاکره درباره اکران این فیلم هستند و به زودی اخبار دقیق‌تر اطلاع رسانی خواهد شد.  

بنابراین گزارش؛ فیلم سینمایی«مغزهای کوچک زنگ‌زده» سال ۱۳۹۶ به کارگردانی هومن سیدی و تهیه‌کنندگی سعید سعدی تولید شد.

 نوید محمدزاده، فرید سجادی‌حسینی، فرهاد اصلانی، علی علایی، نازنین بیاتی، نوید پورفرج، مرجان اتفاقیان، هامون سیدی، لادن ژاوه‌وند، مهیار راحت‌طلب، مهرداد بهاالدینی، اشکان حسن‌پور، پیمان پازوکی، امید شیری، آرمین بهجت، منصوره ایلخانی، مهران ملکوتی، صفر محمدی و محمود کیان از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم سینمایی ایفای نقش کرده‌اند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: میگن اگه چوپان نباشه گوسفندا تلف میشن یا گم میشن یا گرگ بهشون میزنه یا از گرسنگی میمیرن چون مغز ندارن، هرکسی که مغز نداره به چوپان احتیاج داره، یه چوپان دلسوز.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.