چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷

زمانبندی اجراهای تماشاخانه ایرانشهر

تماشاخانه ایرانشهر

سینماپرس: در روزهای آینده اجرای نمایش های «جوجه‌تیغی» و «آنتی گون» در تماشاخانه ایرانشهر به پایان رسیده ونمایش‌های «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» و «ابلوموف» به مدت ۵ روز اجرا نخواهند داشت.

به گزارش سینماپرس، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، نمایش‌های «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» به کارگردانی افشین زمانی و «ابلوموف» به کارگردانی سیاووش بهادری راد در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی به مناسبت فرا رسیدن قیام ۱۴ خرداد، سالروز وفات امام خمینی (ره) و شب‌های قدر از روز یکشنبه ۱۳ خرداد تا پایان روز پنجشنبه ۱۷ خرداد در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی به صحنه نمی‌روند.


همچنین نمایش‌های «جوجه‌تیغی» به کارگردانی بهرام افشاری و «آنتی گون» به کارگردانی علی راضی که از ۱۶ اردیبهشت‌ماه در سالن استاد سمندریان اجراهای عمومی خود را آغاز کرده بودند به ترتیب در روزهای جمعه و شنبه ۱۱ و ۱۲ خرداد در این مجموعه تئاتری به پایان خواهند رسید.

«آنتی گون» به اجرای ویژه رسید

دو نمایش «ابلوموف» به کارگردانی سیاوش بهادری راد و « آنتی گون» به کارگردانی علی راضی به ترتیب در روزهای پنجشنبه ۱۰ و شنبه ۱۲ خردادماه در ساعت‌های ۱۷ با اجرای ویژه به صحنه می‌روند.

نمایش‌های «ابلوموف» به کارگردانی سیاوش بهادری راد و « آنتی گون» به کارگردانی علی راضی به ترتیب در روزهای پنجشنبه ۱۰ و شنبه ۱۲ خردادماه در ساعت‌های ۱۷ با اجرای ویژه به صحنه می‌روند.

نمایش  «جوجه‌تیغی» و « آنتی گون» طبق جدول زمان‌بندی این مجموعه به ترتیب در روزهای جمعه و شنبه ۱۱ و ۱۲ خردادماه به اجرای عمومی خود پایان می‌دهند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.