یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

مریم بوبانی:

باز هم در نقش مادر ظاهر می‌شوم

مریم بوبانی در فیلم سینمایی باد سیاه

خبرگزاری میزان: بازیگر «رهایم نکن» گفت: همواره سعی کردم به شخصیتهای ضعیفی که نویسندگان خلق کرده اند قدرت داده و نوع نگاهشان به زندگی را به گونه دیگری نشان دهم که امیدوارم در رهایم نکن محقق شده باشد.

مریم بوبانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره سریال "رهایم نکن" گفت: تا چندی پیش مشغول ایفای نقش در سریال رمضانی "رهایم نکن" به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور بودم که به تازگی ایفای نقش من در این مجموعه رمضانی به پایان رسیده است.

وی در  خصوص همکاری‌های پیشین خود با کارگردان سریال "رهایم نکن" افزود: با عسگر پور در ۴ اثر دیگر نیز در گذشته همکاری داشته ام. تمام چهار اثر قبلی وی با اقبال عمومی روبرو بودند و بازخوردهای بسیار خوبی از سوی مخاطبان داشتند. امیدوارم سریال "رهایم نکن" که قرار است در ماه مبارک رمضان روی آنتن رسانه ملی برود نیز با استقبال زیاد و بازخورهای خوب از سوی مخاطبان همراه شود.

این بازیگر درباره نقشش در سریال رمضانی "رهایم نکن" اظهار کرد: نمی توانم بگویم در این مجموعه نقشی متفاوت دارم یا شبیه نقش های قبلی ام است اما با توجه به این که افق دید نویسندگانِ سریال در مورد افرادی به سن و سال من، نقشی فراتر از مادر نیست، در "رهایم نکن" نیز نقشی شبیه به این شخصیتها را بازی می کنم.

بوبانی در ادامه تصریح کرد: همواره سعی کرده‌ام به شخصیتهای ضعیفی که نویسندگان خلق کرده اند قدرت داده و نوع نگاهشان به زندگی را به گونه دیگری نشان دهم  که امیدوارم در "رهایم نکن" محقق شده باشد.

وی درباره پیام سریال "رهایم نکن" به مخاطبان توضیح داد: پیام سریالهای اجتماعی خانوادگی مشخص است. پیامهایی چون دروغ نگفتن، فریب ندادن، درگیر ماجراهای مالی نشدن و فراموش نشدنِ ارتباطات انسانی، از مواردی است که باید به آن مقید باشیم.

بازیگر "مختارنامه" با اشاره به سریالهای مناسبتی افزود: سریالهای مناسبتی مجموعه ای از خصوصیات، اخلاقیات، حرمت ها و ارزشها را که در ماه مبارک رمضان افراد برای آن ارزش زیادتری قائل هستند برای مخاطب مطرح می کنند و بالطبع کسانی که کار هنری می کنند نیز با بازی در این سریالهای مناسبتی گامی در راستای انتقال پیام به مخاطبان بر می دارند.

بوبانی درباره فعالیتهای خود خاطرنشان کرد: در حال بازی در یک تئاتر با نام "خنکای ختم خاطره" به نویسندگی حمیدرضا آذرنگ و کارگردانی حامد ادواری هستم که بازیگران این نمایش جوانهای تازه کار تئاتر هستند.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.