دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰

افتتاح «ماه سینمای ایران» در ونزوئلا با فیلم حاتمی کیا

جشنواره فیلم ایران در ونزوئلا

سینماپرس: در جشنواره فیلم ایران در ونزوئلا که با نمایش فیلم سینمایی «بادیگارد» آغاز شده است ۳۰ اثر از سینمای ایران از جمله «ملک سلیمان»، فیلم کوتاه «علمک»، «مورچه و سلیمان» و تعدادی از آثار جشنواره عمار در شهر کاراکاس برای علاقه مندان به نمایش درمی آیند.

به گزارش سینماپرس، جشنواره فیلم ایران در ونزوئلا با عنوان «ماه سینمای ایران» با پیگیری رایزنی فرهنگی کشورمان و با همکاری جشنواره مردمی فیلم عمار، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و شبکه هسپان تی وی درشهر کاراکاس برگزار می شود.

در این جشنواره که از ۳۱ فروردین (۲۰ آوریل) و با نمایش فیلم سینمایی «بادیگارد» ساخته ایراهیم حاتمی کیا شروع شده است ۳۰ اثر از سینمای ایران از جمله «ملک سلیمان»، فیلم کوتاه «علمک»، «مورچه و سلیمان» و تعدادی از آثار جشنواره عمار در مرکز مطالعات آمریکای لاتین شهر کاراکاس برای علاقه مندان به نمایش درمی آیند.

این جشنواره با هدف معرفی سینمای ایران و آشنایی مردم ونزوئلا با فرهنگ و هنر ایرانی از طریق سینما تا ۳۰ اردیبهشت (۲۰ می) در ونزوئلا برگزار می شود.

پیشتر نیز هفته فیلم سینمای ایران با همکاری بخش بین الملل جشنواره عمار، شبکه هیسپان تی وی و چند موسسه ونزوئلایی، در این کشور برگزار شده بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.