شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵

غلامرضا فرجی خبر داد

پخش «جشن دلتنگی» به حوزه هنری رسید

فیلم سینمایی «جشن دلتنگی»

سینماپرس: غلامرضا فرجی از اکران قطعی فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» به کارگردانی پوریا آذربایجانی بعد از پایان اکران فیلم «خرگیوش» خبر داد و زمان اکران احتمالی این فیلم اردیبهشت سال ۹۷ خواهد بود.

به گزارش سینماپرس، غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری با اشاره به اینکه قرارداد پخش فیلم «جشن دلتنگی» منعقد شده است گفت : پخش فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» توسط حوزه هنری و موسسه بهمن سبز انجام می شود و قرار داد اکران آن نیز با سرگروهی سینما زندگی منعقد شده است.

وی ادامه داد : بعد از پایان اکران فیلم «خرگیوش»، اکران فیلم «جشن دلتنگی» آغاز می‌شود و زمان اکران احتمالی این فیلم اردیبهشت سال ۹۷ خواهد بود.

فرجی ادامه داد: هم اکنون آنونس فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» در پردیس سینمایی زندگی و سایر سینماهای مرتبط  به عنوان برنامه آینده در حال پخش است و تبلیغات فیلم نیز در حال آماده شدن است.

فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه کنندگی علی قائم مقامی و با حضور محسن کیایی، بهنام تشکر، پانته آ پناهی‌ها، بابک حمیدیان، مینا ساداتی، ساغر قناعت، پریوش نظریه، امید روحانی، روزبه فدوی، عرفان ناصری، علی دهبان، ندا عقیقی، اشکان منصوری ساخته شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.