چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۶

آتیلا پسیانی با «دیابولیک: رومئو و ژولیت» به صحنه می رود

نمایش «دیابولیک: رومو ژولیت»

سینماپرس: نمایش «دیابولیک: رومو ژولیت» از ۱۵ فروردین ماه در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می رود. پیش فروش اینترنتی بلیت این اثر از فردا ۲۴ اسفند آغاز می شود.

به گزارش سینماپرس، نمایش «دیابولیک: رومو ژولیت» که قرار است از ۱۵ فروردین ۹۷ در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برود پیش از این در آذر و دی سال ۹۵ در همین سالن اجرا شده بود. پیش فروش اینترنتی بلیت این اثر نمایشی از فردا پنجشنبه ۲۴ اسفند آغاز می شود.

«دیابولیک: رومئو و ژولیت» که توسط محمد چرمشیر و براساس اثر ویلیام شکسپیر نوشته شده است با طراحی و کارگردانی آتیلا پسیانی به صحنه می رود.

در این اثر نمایشی نوید محمدزاده، ستاره پسیانی، بهرام افشاری، خسرو پسیانی، اصغر پیران، نوید جهانزاده، روح الله حق گوی لسان، ناز شادمان، مهدی صدر، دایانا فتحی، داوود ونداده و فاطمه نقوی به ایفای نقش می پردازند.

این اثر نمایشی توانست لوح تقدیر و تندیس بازیگری زن مسابقه بین الملل سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را برای فاطمه نقوی به ارمغان بیاورد و بامداد افشار آهنگساز و طراح صدای این نمایش نیز کاندیدای بهترین طراحی صدا در بخش مسابقه بین الملل جشنواره سی و پنجم تئاتر فجر شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.