شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۹

بازیگر «آنام»: نمی دانیم چه زمانی دوباره به کار باز خواهیم گشت

سریال آنام

خبرگزاری میزان: بازیگر سریال "معمای شاه" گفت: متاسفانه چندی روزی است که به دلیل بروز برخی مشکلات مالی فیلمبرداری سریال آنام متوقف شده و نمی دانیم کی دوباره به کار باز خواهیم گشت.

عبدالرضا اکبری بازیگر سینما و تلویزیون، درخصوص فعالیت های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: تقریباً می توان گفت که تمام زمان سالی که گذشت را مشغول بازی در سریال "آنام" به کارگردانی "جواد افشار" بودم که به تازگی پخش آن از تلویزیون آغاز شده و کار دیگری را نپذیرفتم.

وی درباره توقف فیلمبرداری سریال آنام در روزهای پایانی اثر افزود: متاسفانه چندی روزی است که به دلیل بروز برخی مشکلات، فیلمبرداری اثر متوقف شده و نمی دانیم چه زمانی دوباره به کار باز خواهیم گشت.

بازیگر سریال "معمای شاه" در همین راستا ادامه داد: پروژه روزهای پایانی خود را سپری می کند و اگر فیلمبرداری کلید بخورد قسمت هایی کوتاه از آن باقی مانده است. امیدوارم هرچه سریعتر این مشکلات حل شود تا پروژه ای که ماه ها برای آن زحمت کشیده شده به پایان برسد.

توقف فیلمبرداری سریال آنام/اکبری: بازیگران تلویزیون به عشق مردم جلوی دوربین می‌روند

وی درباره تاثیر عدم تعهد برخی تهیه کنندگان به بازیگران تاکید کرد: بدون شک وقتی من بازیگر تنها قسط اول خود را از یک اثر می گیرم و ماه ها برای قسط های بعدی دوندگی می کنم کمی دلسرد می شوم. البته این را بگویم درباره مجموعه های تلویزیونی این اتفاق نمی افتد و صادقانه تمام بازیگران هر قدر هم شرایط مالی سخت شود به عشق مردم با تمام انرژی جلوی دوربین خواهند رفت. اینکه ما بازیگران تمام وقتمان را صرف اتفاقات مالی یک اثر کنیم و همواره با این دغدغه پیش رویم از نظر من اتفاق بسیار ناگواری است.

اکبری با اشاره به کم کاری خود در عرصه سینما خاطرنشان کرد: طی سال گذشته پیشنهادات بسیار زیادی را برای بازی در سینما داشتم اما به خاطر تعهدم به پروژه آنام آنها را رد کردم اما بعد از این سریال اگر پیشنهاد خوبی باشد آن را خواهم پذیرفت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.