یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۸

میزبانی تماشاخانه انتظامی از «خدا نگهدار آقا»

نمایش «خدا نگهدار آقا»

سینماپرس: نمایش «خدا نگهدار آقا» به کارگردانی مهسا نعمتی از ۴ اسفند ماه در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران روی صحنه می رود.

به گزارش سینماپرس، نمایش «خدا نگهدار آقا» نوشته هنریک ایبسن با بازنویسی و کارگردانی مهسا نعمتی از روز جمعه، ۴ اسفند ماه در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران به صحنه می رود.

در این نمایش ۶۵ دقیقه ای که هر شب ساعت ۲۰:۳۰ میزبان مخاطبان می شود بازیگرانی چون (به ترتیب ورود به صحنه) رضا شیخ انصاری، ساناز طاری، محمدرضا آبانگاه و آوا گنجی ایفای نقش می کنند.

در خلاصه نمایش آمده است: استاد روبک که یک هنرمند معروف مجسمه سازی است دیگر توانایی خلق آثار هنری شاخص مثل قبل را ندارد و تمام ایده هایش به بن بست رسیده است. وی همچنین در زندگی شخصی اش هم با همسرش دچار مشکل شده است اما در یک روز با برگشتن یک دوست قدیمی همه چیز دگرگون می شود و او که برای ادامه مسیر هنری اش حاضر به همه کار است بر سر دوراهی سختی قرار می گیرد ...

از دیگر عوامل نمایش می توان به مشاور کارگردان: سروش میلانی زاده، دستیار کارگردان و برنامه ریز: دنا فیروزیا و سیامک اتفاقیان، آهنگساز: آیدین شفایی، طراح پوستر: مهدی فاتحی، طراح صحنه: پوریا اخوان، عکاس: نیلوفر رضایی، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای: امیر پارسائیان مهر، تبلیغات: گروه تئاتر مارکت اشاره کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.