شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶

با موضوع شکل گیری جرم و بسترسازی جرایم؛

پیش فروش بلیت ‌های نمایش «کابوس تلخ آدم» آغاز شد

کابوس تلخ آدم

سینماپرس: پیش فروش بلیت های نمایش «کابوس تلخ آدم» به کارگردانی حامد غنی و تهیه کنندگی سیدمرتضی موسوی ندوشن در سایت تیوال آغاز شد.

به گزارش سینماپرس و به نقل از مشاور رسانه ای این اثر نمایشی، علاقمندان به تماشای این نمایش می توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com مراجعه کنند و از تخفیفات درنظر گرفته شده برای خریداری بلیت های این نمایش که در تئاتر باران روی صحنه خواهد رفت بهره مند شوند.

مهدی امینی خواه، امید زندگانی، وحید شیخ زاده، فاطمه محبوب لایزال، پونه عبیسی، پیمان زکی پور، امیر مسعود و... از جمله بازیگران این نمایش هستند.

از دیگر عوامل این نمایش می توان به سیدمرتضی قوام الدینی نویسنده، مینا غفاری دستیار اول کارگردان و برنامه ریز، امین محمدی دستیار دوم کارگردان، آلاله رستمی عکاس، مجتبی زهراب طراح صحنه، علی اصغر چراغی طراح لباس، ریحانه عسگری منشی صحنه، علی بداوی آهنگساز، شایان شیخ زاده طراح پوستر و گرافیک و سیدرضا منتظری مدیر ارتباطات و مشاور رسانه ای و تبلیغات اشاره کرد.

«کابوس تلخ آدم» معضلات اجتماعی و سرگشتگی انسان در مقابله با وسوسه شیطان در وقوع جرایم و نقش هرکدام در شکل گیری جرم و تاثیر گذاری دنیای مجازی در بسترسازی جرایم را دنبال می کند و بخشی از این نمایش روایتگر مقابله انسان های نیک و برخورد آن ها با اشرار و شیاطین زمینی است و همچنین به موضوع قتل های زنجیره ای کودکان که طی ماه های اخیر در صدر اخبار رسانه ها بود می پردازد.

لازم به ذکر است این نمایش از ۱۱ بهمن  تا ۴ اسفند سال جاری هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۵ دقیقه در تئاتر باران روی صحنه خواهد رفت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.