یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۹

آمار گیشه‌ی پاییز ۹۶ / ۱۰ فیلم پرفروش

فیلم‌های کمدی

سینماپرس: طبق روال جاری سینمای ایران، فیلم های طنزمحور، صدرنشین جدول فروش پاییزی می باشند.

به گزارش سینماپرس، در روزهای فصل پاییز و ماه آذر جدول ۱۰ فیلم پرفروش سینمایی تغییر کرد و ۶ فیلم پرفروش ابتدایی جدول فروش فیلم به آثار کمدی اختصاص یافتند. اوایل فصل پاییز تعداد فیلم‌های کمدی صدر جدول با تعداد فیلم‌های اجتماعی پرفروش جدول برابر بود و با یکدیگر رقابت داشتند  اما در روزهای پایانی آذرماه کفه فیلم‌های کمدی سنگین‌تر از فیلم‌های اجتماعی شد.  

صدرنشین جدول فروش فیلم ها که توانست نظر مخاطبان را جلب کند به فیلم  «نهنگ عنبر سلکشن رویا» با فروش ۲۰.۹۴۵.۷۸۵.۰۰۰ اختصاص دارد و بیش از ۲ میلیون نفر این فیلم را دیدند. فیلم سینمای «گشت ۲» با فروش ۱۹.۷۸۱.۳۴۴.۰۰۰ در رتبه دوم قرار گرفت. فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف» با فروش ۱۶.۲۸۸.۴۸۸.۰۰۰ تومان رتبه سوم قرار گرفت. فیلم سینمایی «اکسیدان» با فروش ۱۰.۷۸۶.۰۳۹.۰۰۰ در رتبه چهارم جدول فروش قرار گرفته است. فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» با فروش ۹.۱۲۵.۴۱۲.۰۰۰ در رتبه پنجم جدول فروش قرا رگرفت. فیلم سینمایی «خالتور» که به تازگی در سالن‌های سینما اکران شده است به رتبه ششم جدول فروش راه یافت با فروش ۵.۳۸۷.۴۷۰.۰۰۰ بالاتر از «رگ خواب» قرار گرفت و همچنان اکران است. فیلم‌های اجتماعی در رتبه‌های بعدی جدول قرار گرفتند و با حضور «خالتور» در جدول فروش فیلم «زیر سقف دودی» جزء ده فیلم پرفروش سال قرار نگرفت.  

فیلم سینمایی «رگ خواب» اولین فیلم اجتماعی در جدول فروش فیلم‌ها است که با رقم ۴.۹۳۰.۹۵۱.۰۰۰ در مقام هفتم جدول فروش قرار دارد. فیلم سینمایی «زرد» با فروش ۴.۸۰۵.۸۰۰.۰۰۰ تومان در رتبه هشتم جدول قرار گرفت. فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» با فروش ۴.۳۲۳.۱۵۴.۰۰۰ در رتبه نهم جدول قرار گرفت و فیلم «خفگی» با فروش ۳.۹۶۰.۶۴۷.۰۰۰ در رتبه دهم جدول فروش فیلم‌ها قرار گرفت.  

فیلم سینمایی «آینه بغل» که به تازگی اکران شده با توجه به اقبال مخاطب از این فیلم پیش‌بینی می‌شود امکان حضور در میان ۱۰ فیلم پرفروش سال ۹۷ را داشته باشد و در رتبه‌های بالای جدول قرار گیرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.